Skocz do zawartości

Zestaw Hertz ESK 165 (full zestaw), tweetery PHASE CFS 165.25 (full zestaw), zwrotnice Phase CFS


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na sprzedaż trafia:

 

 

- zestaw odseparowany Hertz ESK 165 (starsza seria, wg. mnie najciekawsza) - trochę zapomniany już, ale w swoim przedziale cenowym, to jedna z lepszych propozycji. Woofer jest naprawdę bdb, potrafi wszystko - "przybasuje", kopnie, zagra średnicą. Tweeter - aluminiowy, potrafi zagrać detalicznie, nie jest przesadnie męczący, jak w nowszych seriach Hertz, a cały zestaw dzięki oddzielnym zwrotnicom na każdy głośnik, daje bardzo duże możliwości kreowania brzmienia. Oczywiście wszystko sprawne, jak to u mnie - uszanowane wizualnie, wszystko oprócz kartonu i maskownic wooferów jest - wszystkie akcesoria do montażu Tw, 4 zwrotnice, śrubki.

 

Cena 250 zł. z paczką.

 

- Tweetery Phase CFS 165.25 - praktycznie nowe, grały krótko, gdyż przeszedłem na 3 drożny system z innymi głośnikami. Tweetery grały może 10 h... Jedwabne, detaliczne, bardzo dobra opcja w 2 drogach, wszystko jak od producenta, wszystkie akcesoria montażowe są. Można sporo z nich wyciągnąć.

 

Cena 220 zł. z paczką

 

- zwrotnice Phase CFS 165.25 - praktycznie nowe, może 10 h gry na nich. Wykonane na wysokim poziomie, tłumienie Tw + możliwość odwrócenia fazy na Tw. Wyglądają pięknie moim zdaniem :)

 

Cena 100 zł. z paczką.

 

Kontakt PW, dla osoby zainteresowanej Tw + zwrotnica możliwość jakiejś tam negocjacji na buteleczkę :) Zapraszam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zależy mi na sprzedaży z pewnych względów...\

 

- tweetery Phase CFS 165 - cena 180 zł. z przesyłką, to bardzo dobre tweetery...

 

- zwrotnice Phase CFS - 70 zł. z przesyłką.

 

- Komplet za 250 zł z przesyłką.

 

Na 99% będzie likwidacja instalacji z Hondy Concerto... Z tego tematu:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/44548-honda-concerto-car-audio-w-aucie-a%C5%BC-po-gr%C3%B3b/

 

Decyzja zapadnie na dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...