Skocz do zawartości

VII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 7-9.08.2015 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tutaj nie ma miejsca "zagrozenie mankiem" z tamtego roku. Jezeli ktos juz zaplacil to jest pewniak, teraz masz odkupione miejsce ( a tego rezygnujacego) jak w banku bez zadnych niedomowien czy "niedoplat".  O to glownie chodzi. Wroc do mojego wczesniejszego postu Wcrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma sensu dalej. Jest przedstawione kilka stanowisk, podejść, ewentualnie pomysłów. Jednak zasady są jasne i zarządza nimi tylko jeden. Nie uważam by je teraz zmienić, a ewentualne poprawy ,dodatki etc przedyskutować w roku kolejnym jeśli sytuacja na to pozwoli. Miłej zabawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie ma miejsca "zagrozenie mankiem" z tamtego roku. Jezeli ktos juz zaplacil to jest pewniak, teraz masz odkupione miejsce ( a tego rezygnujacego) jak w banku bez zadnych niedomowien czy "niedoplat".  O to glownie chodzi. Wroc do mojego wczesniejszego postu Wcrew

A jak nam braknie wungla MAstek??? :P  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat bez sensu.

Po to Kamil zrobił jasne reguły by nie było już jaj.

To nie złośliwość czy zła wola a reguły by wszystko było jasne na kilka miesięcy wcześniej tak kasa jak i lista obecności.

Popuscicie teraz to za rok połowa będzie zwlekać z wpłatą bo przecież w zeszłym szło z "partyzanta wskoczyć "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku nie chodzi o to żeby wskoczyć z partyzanta.

Wiele osób zapłaciło kasę 4-5 misiecy wcześniej mając nadzieje ze będą mogli się pojawić

 

A niektórzy nie byli pewni czy beda mogli jechać i płacić stówę i ryzykować dla niektórych to sporo.

Wiec jak ktoś teraz nie mozę a zapłacił to można przeprowadzić procedure przebookowania miejscówki

Tu nie ma że kasy zabraknie = kasa już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł mnie w zasadzie nic do tego, mnie nie będzie, będę za rok.

Zrobicie co uzgodnicie za stosowne.

Ale tak jak udało się swego czasu ustalić sztywny termin by było łatwiej tak i reguły Kamil zrobił nie po to aby zrobić komukolwiek na złość a by była, krótka piłka i nie ważne czy to Bury, Truck, czy Pawelszu.

 

Zresztą nie ważne, bawcie się miło i wypijcie jednego za wujka Trucka, za rok przywieza tanzbudę damy jej w pizd... Aż dym pójdzie z cewek

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pretor - raczej nie jest tam określone ile jest dodatkowych miejsc i proszę nie kieruj mnie na stronę Grodu Piasta gdyż jak wiemy indywidualne ustalenia mogą diametralnie się różnic od oficjalnej oferty.

@ pawelszu, dzięki prościej tego nie można wytłumaczyć :)
@ Mastah, tak czytałem to ale następne posty administracji raczej temu zaprzeczały :)

 

ode mnie EOT :) Miłej zabawy, mam wielką nadzieję że zobaczymy się za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można tak po Polsku?

 

Pretor a Ty będziesz na pikniku?

Nie bedzie mnie a co??

 

Cos Ci nie wyraznie idzie dzis na forum....Najpierw sie zasad trzymacie a pozniej zlewa.

@ pretor - raczej nie jest tam określone ile jest dodatkowych miejsc i proszę nie kieruj mnie na stronę Grodu Piasta gdyż jak wiemy indywidualne ustalenia mogą diametralnie się różnic od oficjalnej oferty.

@ pawelszu, dzięki prościej tego nie można wytłumaczyć :)

@ Mastah, tak czytałem to ale następne posty administracji raczej temu zaprzeczały :)

 

ode mnie EOT :) Miłej zabawy, mam wielką nadzieję że zobaczymy się za rok.

JA Cie nie kieruje na strone Grodu tylko zebys przeczytal sobie posty w tym temacie od samego poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez właśnie takie Wasze zachowania odechciewa mi się organizacji wszystkiego...

 

Po jakiego grzyba spamujecie?

Napisałem jak jest i proszę się dostosować. Jak komuś nie pasuje proszę bardzo niech robi swój piknik z chęcią obejmę go patronatem SCA :)

 

 

 

Temat otwieram, dużo osób dzwoni i pyta o różne szczegóły proszę tutaj pisać :)

 

 

 

Dalsze dyskusje na temat dodatkowych miejsc czy innych USTALONYCH już rzeczy będą karane banami :)


 

Dan - jako MOD też byś zluzował trochę gacie, bo to nawet nie przystoi się tak przepychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ;)

 

Jednak zmiana roboty w lipcu nie zrobiła mi niczego dobrego i w trakcie pikniku będę w Holandii na wyjezdzie szkoleniowym ... pierwszy raz od lat mnie nie będzie wiec 2 miejsca opłacone są wolne ....

 

Kurw.... Mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może zaryzykuję bana, ale trudno.

Zajrzałem do tematu żeby się dowiedzieć czy da się mimo wszystko pojawić mimo nie opłacenia składki na czas (oczywiście opłacając gotówką po przyjeździe).

I przyznam, że trochę żal du... ściska, że nie ma tekiej możliwości. Jest to jedna z niewielu okazji posłuchania sprzętu w przeróżnych konfiguracjach, wyrobienia sobie zdania itp.

Ale cóż, rozumiem admina.

Jednak pamiętajcie, że "nowi" (jak ja) bywają mniej zorientowani w temacie. Ja, pomimo że na forum zaglądam prawie codziennie, przegapiłem termin. Jak wyszukałem "piknik", było już po ptakach. Nie sądziłem, że na tak długo przed planowanym terminem lista zostanie definitywnie zamknięta i nie sprawdzałem tematu piknik na forum.

 

Mam propozycję. Czy nie można by było informować o tak istotnym wydarzeniu jakim jest piknik, mailowo? Z podanym deadline'em itd... Macie przecież adresy wszystkich forumowiczów. Jestem zarejestrowany też na innych forach i otrzymuję maile dotyczące istotnych spraw związanych z danym forum. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może zaryzykuję bana, ale trudno.

Zajrzałem do tematu żeby się dowiedzieć czy da się mimo wszystko pojawić mimo nie opłacenia składki na czas (oczywiście opłacając gotówką po przyjeździe).

I przyznam, że trochę żal du... ściska, że nie ma tekiej możliwości. Jest to jedna z niewielu okazji posłuchania sprzętu w przeróżnych konfiguracjach, wyrobienia sobie zdania itp.

Ale cóż, rozumiem admina.

Jednak pamiętajcie, że "nowi" (jak ja) bywają mniej zorientowani w temacie. Ja, pomimo że na forum zaglądam prawie codziennie, przegapiłem termin. Jak wyszukałem "piknik", było już po ptakach. Nie sądziłem, że na tak długo przed planowanym terminem lista zostanie definitywnie zamknięta i nie sprawdzałem tematu piknik na forum.

 

Mam propozycję. Czy nie można by było informować o tak istotnym wydarzeniu jakim jest piknik, mailowo? Z podanym deadline'em itd... Macie przecież adresy wszystkich forumowiczów. Jestem zarejestrowany też na innych forach i otrzymuję maile dotyczące istotnych spraw związanych z danym forum. Tyle ode mnie.

Skoro przegladasz forum prawie codziennie to od zeszlego roku napewno gdzies Ci temat wpadl w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napinajcie sie bo takie maile moga byc generowane automatycznie. .. wogole Pretor nie rozumiem zupelnie dlaczego sie ekscytujesz i zabierasz glos w sprawie pikniku skoro ta sprawa wogole Cie nie dotyczy...

Ze co ?? Ze niby dlaczego mnie nie dotyczy???

 

Skoro bede to niby czemu nie moge koledze doradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...