Skocz do zawartości

VII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 7-9.08.2015 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej mam pytanko - o pikniku dowiedziałem się od jednego forumowicza w czerwcu i mówił o rezerwacji miejsc z noclegiem itp. ale myślałem, że aby wpaść tylko w jeden dzień zobaczyć co i jak posłuchać paru instalek pogadać z wami nie będzie problemu - teraz z racji, że termin blisko zainteresowałem się dokładniej i znalazłem wątek i czytam, że rezerwację na jeden dzień też trzeba było zrobić i to do maja, więc i tak było po ptokach w momencie jak się o wydarzeniu dowiedziałem :/. Rozumiem, że nie ma możliwości abym jednak jakoś mógł na kilka godzinek zawitać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze wpaść posłuchać w dzień i pogadać możesz, nie zajmiesz przecież miejsca noclegowego. Musisz jednak pamiętać ,że to opłacona miejscówa, jakaś sciepa na jedzenie, alko, napoje z tego była więc proponuje jeszcze porozmawiać z adminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 dni niestety nie dam rady. Chciałem wpaść na jeden dzień bez noclegu - dlatego też myślałem, że nie będzie problemu. Oczywiście nie ma problemu ze zrzutą z mojej strony pytanie tylko czy jest taka opcja bo jak mam jechać 100km w jedną bez celu to słabo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytales pierwszy post w tym temacie ? Widziales tekst o cenach pobytu i dacie platnosci? Dlaczego zignorowales to? Jestes inny niz reszta? Trzeba bylo tylko dostosowac sie do tych zasad i teraz nie byloby pytan ...

Nie mam zamiaru znow doplacac za kogos !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba dan.

Nowy narybek mile widziany a "sciepy" na kamilwym koncie w tym roku powinny pokryć wydatki i powtorki z zeszlego roku nie bedzie. Jednodniowy wjazd ciekawskich zamieszania ni zrobi.

 

Mam inne pytanie do "kisicieli" sprzetow czy ktos bedzie mial wolny piecyk ktory da okolo 500 W w 8 ohmach.Mimo staran i kombinacji przyjade z dziurą w zabudowie, a suba czyms musze bujnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek mam wrażenie że jesteś przewrazliwiony.

 

Przypomnę Ci jak trzeba będzie dobulić  po kilka dyszek lub znów będziesz szukał "czegoś" po pikniku ...

 

 

Powinniśmy powiększać grono czynnych userow.

 

Kolega jest bardzo czynny ... nawet się na forum nie przywitał ...

 

 

Jarek mam wrażenie że jesteś przewrazliwiony.

 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/42262-rozliczenie-vi-piknik-sca-chomi%C4%85%C5%BCa-szlachecka/

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...