Skocz do zawartości

eMka Grzesznika


spowiednik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ! :D

 

Ogólnie w aplikacji do DSP możesz poustawiać poziomy wejściowe i głośności w wielu miejscach dla kanałów, podbić, etc, ale oprócz poszczególnych ustawień są 2 główne głośności : master i sub. Te głośności ustawiasz praktycznie raz. Moszesz je zmieniać, ale ciągłe przechodzenie do aplikacji jest uciążliwe.

 

Dlatego w aplikacji DSP ustawiasz głośność mastera i suba raz, a następnie sterujesz głośnośią w dowolnej aplikacji od streamingu, które zazwyczaj działają podobnie jak każdy odtwarzacz muzyki.

 

To w kwesti stremingu. Natomiast np dla radia oryginalnego ( póki co podłączone po hi dopóki nie wydadzą modułu MOST) możesz jeszcze ustawić głośność na na nim czyli naźródle. W każdym innym przypadku źródła o ile będzie miało sterowanie głośnością, również będzie można tam ustawić głośność.

 

I tak mogłoby wszystko zostać, natomiast po zamontowaniu przedwzmacniacza (który ma swój potencjometr) gałka głośności trafi na deske rozdzielczą i tak naprawde ostateczne sterowanie głośnością będzie z gałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy pisałem, ale wywaliło mi zapcola , który był podpięty pod tyły.

 

Dziś go zdemontowałem i odkręciłem. 2 kondki poszły w powietrze. Jeszcze nie wiem co było przyczyną - pewnie starość, ale na wszelki wypadek warto sprawdzić całość.

 

Zdjęcie w załączniku.

post-13671-0-35801700-1447265417_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...