Skocz do zawartości

Phase Evolution CFS 165.25


Soviet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D.W.W, klase można poznać trylko po tym jak gra . z wyposażeniem to jest tak...we wczesniejszym samochodzie, zanim jeszcze trafiłem na to forum woziłem w samochodzie wzmaka GAS(Great American Sound) :) Wzmak był przywieziony z USA -4kanały po 60w rms. miał wszystko tak jak piszesz

filtry HP, LP z płynną regulacją, płynną regulację fazy, subsonik, płynne podbicia częstotliwości

miał wszystko poza płynną regulacją fazy. nie powiem suba pedził świetnie(zresztą dalej pędzi tylko że u brata w samochodzie), Wzmak wygląda konkretnie, duzy, ciężki, dosyć niezle wykonany ale z przodem grał o wiele gorzej niż np. Signat ROC 1. Po tym wzmaku który maSoviet, nie spodziewałbym się czegoś wielkiego. sądze ze gra pewnie na poziomie tego GASa chociaz moge sie mylić :] druga sprawa porównując tego GASa do np wzmaka którego mam obecnie SONY XM10020. soniak ma zero filtrów jest golutki ale zato jak gra ten golas :)

to tak samo jak z człowiekiem.... człowieka nie poznasz po wygladzie, napewno po wygladzie nie ocenisz trafnie jaki on tak naprawde jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już któryś raz to pisze

 

mam hmmm no kilka wzmacniaczy i chyba w 2-ch

 

mam te gadżety o których wspominasz

 

więc wytłumacz mi czy mam je wszystkie sprzedać ?

 

i kupić coś z wyposażeniem :)

 

nie pisz takich bajek !

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

1grzecho, czepiasz sie, kolega wyraznie napisał :

D.W.W napisał/a:

Czasem - nie zawsze.

 

 

no tak sporo tych wyjątków od reguły :)

 

brednie i tyle to akurat nie jest żaden wyznacznik !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a wracając do tematu jak Waszym zdaniem zagra Rockford Fosgate T600-4 z tymi Phase Evo 165.25 ??

 

 

edit:

 

i od razu jeszcze jedno pytanie. Wzmak w/w to 4-kanałowiec czyli mógłby zagrać w systemie 2+1 (mostek). Jeżeli 2 kanału przednie bedą zasilacz 4ohm głośniki to czy zmostkowany 3 i 4 kanał może zasilać np 2ohm sub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ohm sub

 

nie bedzie mostek stabilny w 2ohm. moze zasilac na zasadzie 2+1 ale sub musi byc w 4ohm

 

Czyli jak będę miał dajmy na to subba 2x2ohm i podłącze to szeregowo to będzie gitarka?

 

No i jak ten wzmak w ogóle dobrze zagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, będzie stabilny w 2Ohmach! Może nie bedzie miał wiecej mocy ale w instrukcji jest wyraznie "STABLE" czyli mozesz spokojnie 2x4 i w 2Ohmy (gdybys mial dokupic pozniej jeszcze jeden sub i pedzic w 1Ohm) bo jezeli nie to pod tym wzmakiem bedziesz mial to samo biorac 2x2 i dajac 4Ohm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko.

 

Jak już wiecie posiadam dwa zestawy Phase Evo CFS 162.25 jedne w przednich drzwiach wygłuszone na dystansach MDF drugie z tyłu w półce również na dystansach. Wiem że montuje się przód drzwi + bagaj sub.

 

Czy jak będę miał drzwi przód + tył półka te CFSy podpięte pod wzmak 4x75W @4ohm @0,03% THD to będzie dobrze??

 

W planach oczywiście bagaj ale to zwrócę się z tym zapytaniem jak uzbieram siana :P

 

Czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te CFSy podpięte pod wzmak 4x75W @4ohm @0,03% THD

 

One niby mają 100W w RMS nie wiem jak tam opinie o nich czy zawyżona moc czy nie ale póki co to rozwiązanie zostanie. Wzmacniacz jest firmy Samis - mało się słyszy o nim trochę jak taki rodzynek ale nigdzie też info o nim znaleźć nie mogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz pisałem o tym czy nie ale ten zestaw jest wymagajacy mocowo... Nie zadowli go byle jaki piec, uwierz... Xetec 4g-600 :Df

One niby mają 100W w RMS nie wiem jak tam opinie o nich czy zawyżona moc czy nie
sadze ze nie jest to zawyzona moc, zawyzona moc to jest w tym produkcjie pod logiem MAC AUDIO...
Samis - mało się słyszy o nim trochę jak taki rodzynek ale nigdzie też info o nim znaleźć nie mogę :P
tez mam w szafie no-name o ktorym nie moge znalezc zadnej wzmianki... :P

 

[ Dodano: 2009-04-12, 11:27 ]

Acha, co do tej półki z głosnikami to moze byc a racej na bank bedzie efekt skrajnego wykorzystania głosnikow w freeair na polce wzgledem tych w drzwiach ktorym zapewne zostanie zapas mocy... Moze rzeczywiscie lepszym rozwiazaniem bedzie sprzedaz jednego zestawu i wylozenei na jakis dobry piec pod przód... Uwierz na słowo ze jesli kupisz przykladowo jakiegos oldchoola mocy 100-120w rms na kanał i zrobisz porzadnie drzwi to na samych drzwiach uzyskasz masaz pleców czy drgajace lusterka i o niebo lepsza klase dzwieku niz przy 2 zestawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...