Skocz do zawartości

Złozony zestaw jakośc czy puste pukanie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymiezam sie na dniach do zakupu sprzetu i obmyslilem sobie taki zestaw po dlugich godzinach poszukiwan:

Przod : Rainbow SAX 265.20

wzmak: HELIX H400 ESPRIT

sub: SKRZYNIA BASOWA MTX RT12-AV

 

co myslicie o tym zestawie narobi troche szumu w aucie przyjemnego szumu:P... wzmak wydaje sie minimalnie za slaby ale powinno dac rade? Teraz wypowiedz ekspertow mile widziana Dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham doslownie wszystkiego boje sie jednego ze ten mtx nie bedzie gral tak jak moj poprzedni glosnik infinity ref 1250 pod carpower hpb602 , gdyz raz auto wieksze ale to coupe dwa ze infinity byl w bassreflex... choc moze sie myle? hmm?? A i bym zapomnial chce kupic radio KENWOOD KVT522DVD i tu tez 2 pytania ... czy to radio ma 24bitowy przetwornik bo nigdzie znalesc tego nie moge i drugie czy ono jest lepsze od mojego CLARION VRX578? jesli ktos jest w stanie mi odpowiedziec bede bardzo wdzieczny a na jakims zlocie stawiam flaszke:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego? A i bym zapomnial chce kupic radio KENWOOD KVT522DVD i tu tez 2 pytania ... czy to radio ma 24bitowy przetwornik bo nigdzie znalesc tego nie moge i drugie czy ono jest lepsze od mojego CLARION VRX578? jesli ktos jest w stanie mi odpowiedziec bede bardzo wdzieczny a na jakims zlocie stawiam flaszke:D Bo nie ukrywam tu sa najwieksze watpliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leemarvin, to pewnie w głównej mierze zależy od samego głośnika. Mnie ten piec (H500 4x40W) ujął bardzo mocno tym jak grał z MDS`ami które jak wiadomo mają 100W. Dla mnie było bardzo fajnie i na pewno za jakiś czas jeszcze raz kupię piec z tej serii by jeszcze raz dokładnie go przesłuchać i ewentualnie zostawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja pisałem o mostku pod suba. H500 ma osobny kanał na subwoofer, z dobrymi filtrami. H400 nie ma praktycznie żadnej regulacji na suba.

Jeśli chodzi o zasilenie systemu przedniego to owszem polecam bo jest super, ale pod subwoofer sie nie nadaje według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze mialem do czynienia z

-U.S.Amps XT-1600.4

-RAINBOW iPAUL 4.300

 

To pozwole sobie opisac wrazenia a zaznacze ze gralo to na tych samych klockach w tym samym samochodzie. Odrazu powiem ze Us amps zostal a rainbow odpadl :P

 

Roznice zauwazylem takie ze us amps byl bardziej dynamiczny bardzo dobry KICK i dawal sobie rade z subem natomiast raibow gral tak jakos bez przekonania no moze jako jego zalete powiem ze jest stonowany i ladnie gra srednica wokalami natomiast kicku mu brakuje i mial problem zeby utrzymac suba

 

Us amps to takie fajne amerykanskie miesko a rainbow spokojny stonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...