Skocz do zawartości

gainy w Alpine 9855r


Rekomendowane odpowiedzi

To nie gainy.

U mnie w 9887R nazywa się to Filter Type i ma opcje L=R oraz L/R. W ustawieniach procesora dźwięku w zakładce Crossover, po przełączeniu na tę drugą opcję, mamy możliwość ustawienia różnych filtrów na "sąsiednie" kanały, w tym także ich poziom głośności.

Gdy stroiłem samochód znajomego na tym radiu, także miałem z tym problem i nie mogłem tego znaleźć, nawet w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja całkiem poważnie,mam porządne sygnałówki i raczej w nich nie szukał bym problemu.Problemem jest WF którego trzeba trochę wyciszyć.Może zygastg napisze dokładnie o co chodzi.

Idę spać bo jak czytam że sygnałówki mają pojemność to mnie oczy bolą.Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dobieranie lpadów jest bardziej czasochłonne niż ustawienie głośności na wejściu, wielką szkodą jest to że ta alpinka nie ma tak prostej rzeczy i wg mnie takie potki na wejściu nie były by głupie, ewentualnie można pokusić się o proca lub wymienić radio:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tylko dobieranie lpadów jest bardziej czasochłonne niż ustawienie głośności na wejściu

 

Nie wystarczy kartka, ołówek i logarytmowanie?

 

 

 


wg mnie takie potki na wejściu nie były by głupie, ewentualnie można pokusić się o proca lub wymienić radio:P

Niemodne 9887R ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy kartka, ołówek i logarytmowanie?

Ale po co skoro może dać potka mono na każdy kanał 50k log? Załóżmy że sobie wyliczy, wstawi to co wyliczył a w odsłuchu się okaże że jest ciut za głośno jeszcze lub za cicho i wtedy co ma robić rachunek prawdopodobieństwa do tego czy całkować zacząć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale po co skoro może dać potka mono na każdy kanał 50k log?

 

Ja bym zobaczył , czy ten RF nie ma Gaina zrobionego jakby z 2 potencjometrów (jeden za drugim) i tylko ośka pokrętła Gain je niejako razem kręci ... gdzieś takie coś widziałem w  swoich klockach .  Może wystarczy wyjąć wspólną ośkę i pokrętła ustawić osobno? 

 

PS: to takie nocne moje gdybanie   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co skoro może dać potka mono na każdy kanał 50k log? Załóżmy że sobie wyliczy, wstawi to co wyliczył a w odsłuchu się okaże że jest ciut za głośno jeszcze lub za cicho i wtedy co ma robić rachunek prawdopodobieństwa do tego czy całkować zacząć?

 

Zaproponuj któryś potencjometr, ktory bedzie mozna zastosować na wyjściu! wzmacniacza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...