Skocz do zawartości

Kompletne audio golf 4


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc z perspektywy czasu wydaje mi się, że mogę być zadowolony ze swoich początków z CA, nawet bez jakiegoś systemu odniesienia, ale dzisiaj patrzę na to w ten sposób, że głupio jest żałować na paliwo nawet ze 200-300 zł na dojazd na kilka spotów. Na południu jest sporo ludzi bawiących się w CA i spotykających z tego powodu. Przynajmniej połowa grających samochodów na takich spotkaniach gra poprawnie, ale każdy od każdego gra o wiele inaczej. Kwestia gustu/preferencji, które dobrze sobie wyrobić.

Bardzo chętnie jechałbym na odsłuch dobrego ca i to nie jednego. Ale remont domu i praca za granicą nie pozwala mi na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnie remontu, to byłoby to trochę dla mnie, jak wybieranie mebli czy materiałów na podłogi i ściany przez internet :wink2:

Tak to wygląda dlatego czytam dużo opinii na temat sprzętu CA. Po materjały budowlane jeżdżę osobiście- oglądam, dotykam i wiem z czym mam do czynienia  :rotfl: 

 

To skad jestes? Taki spot tez nie trwa pol dnia.

Opolskie, okolice Krapkowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korca kilka dobrych rad.

Tak jak napisal Marcin na polce to mozesz odsluchac budzik nie sprzet car audio :) Najlepszym salonem w Polsce jest nasza gielda tudziez alledrogo. Tam zamawiasz - a odsluchujesz w autach kolegow na spocie. I najwazniejsze - zapytaj uczestnikow forum ile faktycznie kosztuje zalozenie nawet budzetowego zestawu od a do z poprawnie zaaplikowanego a potem ocen swoj budzet i pomysl czy dozbierac czy dac sobie spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj uczestnikow forum ile faktycznie kosztuje zalozenie nawet budzetowego zestawu od a do z poprawnie zaaplikowanego a potem ocen swoj budzet i pomysl czy dozbierac czy dac sobie spokoj  :)

 

Jeżeli chodzi o budżet to nie widzę w tym żadnego problemu. Przecież nie robię wszystkiego na raz.

1.Radio

2.Zestaw przedni

3.Wygłuszenie drzwi 

4.Wygłuszenie bagażnika

5.Sub

Z czasem można coś dodac czy zamienic. Jestem przy pkt 2 i chce go zrealizowac. Jeżeli 1500 na przód to za mało to ile Waszym zdaniem musiałbym wydac, żeby było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym tygodniu tam zajadę i zdam Wam relacje :)

Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie propozycja jaką raflip Ci składa i znając życie ludzie z tego sklepu tez by się mogli sporo po odsłuchu jego auta nauczyć.

No i spoty też są bardzo poważną alternatywą, oczywiście nie dla wizyty w sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sposób mocowania wooferów pozwoli to z czystej ciekawości i dla nauki najpierw wyklej dobrze drzwi i zamontuj solidny dystans, a potem wstaw to co było i się zdziw :)

Chciałbym, ale woofer kierowcy już pierdzi, membrana nie trzyma się zawieszenia..

 

Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie propozycja jaką raflip Ci składa i znając życie ludzie z tego sklepu tez by się mogli sporo po odsłuchu jego auta nauczyć.

No i spoty też są bardzo poważną alternatywą, oczywiście nie dla wizyty w sklepie :)

Dlatego też z takiego rozwiązania skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym szperaniu w szukajce postawiłem na morel tempo ultra 602.

Wygłuszę furtki, wpakuję w nie głośniki i zdam relacje.

ALE:

Brakuje wzmaka i słupków (jak ktoś ma ten zestawik to pod jakim piecem? Który jest godny polecenia?)

I co ważniejsze- podajcie namiary skad moglbym zdobyc potrzebne mi slupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...