Skocz do zawartości

Woofer w duże drzwi (e46 coupe) zwarty mocny kick


morphi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


pytanie brzmi, czy to jest wykonane ze sztuką, bo za cholerę nie chce kopać :(

Hmmm... Chyba już z wszystko zostało powiedziane...

mastah ma rację z tym wyjaśnieniem sprawy ale z drugiej strony... no po prostu te drzwi trzeba jeszcze raz od zera robić a to dodatkowe koszty i jednocześnie przepaść dla dyskusji z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello.

Jako że jestem z tego lubelskiego ...... popełniłem a i pewnie jeszcze rozwijając się w pasji nie jednokrotnie popełnie jakieś "faile"

 

Panowie 

 

"Na pochyłe drzewo każda koza wejdzie"

 

Nie mam wiedzy jakie były ustalenia co do tych dzwi.

I nie dane mi było tego odsłuchiwać 

ba -nawet oglądać na żywo.

Każdy filmik sobie obejrzał.Wie co ma o tym myśleć.

 

Jednakże wielokrotnie korzystałem z bezinteresownej pomocy kolegi Wolly , przy strojeniu auta a także z jego wiedzy która zaoszczędziła mi rozczarowań i wywalania  kasy na darmo .Za co po raz kolejny dziękuje.

Jeżeli Łukasz zechce

 to się ustosunkuje do powyższych wpisów.

 

Moje dzwi wykonywał mi ROBSONBERCIK i tu zastrzeżeń nie mam :-)

 

A wreszcie co do tematu

to ja się nie znam ale wiem  aby wofer kopał jak oczekujemy to kilka czynników ma na to wpływ . 

Poczynając od furtek poprzez wofer ,wzmacniacz na strojeniu kończac.

Do takich spostrzeżeń w mojej przygodzie doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robota nieskończona została oceniona jako skończona, kontaktowałem się od razu z Morphim po zamieszczeniu tematu, dystans nie został skręcony tylko z powodu  że głośnik nie chciał do końca wejść i haczył o prowadnicę. Umówiliśmy się na dokończenie prac po wykonaniu pierścienia maskującego z aluminium przy następnej wizycie oraz dorobienie dystansu z mdfu montowanego do blachy, mata była wywinięta tylko na okres przejściowy do czasu finału. Może z morphim nie do końca się zrozumieliśmy ale daleki byłbym o stwierdzeń że komuś chcę lub chciałem  zrobić fuszerkę. Nie chowam się i nie uciekam od odpowiedzialności. Z morphim mamy wszystko wyjaśnione i tyle ode mnie w temacie. Proszę nie obrzucać błotem całej Lubelszczyzny tylko ze względu na ocenianie tego czego jeszcze nie powinno się oceniać. 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woolly Ty tak na poważnie? Czy Ty wydumałeś, że ten temat stado głupków czyta? Takie pierdoły racz wstawiać na mniej poważnych tematach. Ta zwisająca mata to tak przez przypadek? A dystans wyklejony od środka matą zwiniętą w tunel to tak też przejściowo, żeby woofer powietrza złapał i finalnie lepiej oddychał? Ty sobie po prostu jaja robisz :rotfl:

 

 

 


Dogadalismy sie z Woolym temat uważam za zamknięty.

To, że sie dogadałeś z Woollym to Twoja sprawa ale to, że użyłeś forum jako narzędzia to już niestety nie. Było na priv sprawę obgadywać albo chociaż temat w instalacjach założyć - teraz byś mógł usunąć. A tak to wyprałeś brudy publicznie i teraz nie bardzo jest co z tym zrobić a każdy teraz może w tych brudach pogrzebać do woli. Między innymi ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wyprałeś brudy publicznie i teraz nie bardzo jest co z tym zrobić a każdy teraz może w tych brudach pogrzebać do woli. Między innymi ja

Sinoff - osobnik o ponadprzeciętnych zdolnościach do grzebania w brudach. Lubuje się w tym co robi.  :hyhy: 

 

Teraz to już nikt się nie dowie jakie były ustalenia i jak to miało być. Ja na miejscu morphiego zmieniłbym montażystę, bo nie jest to pierwsza wpadka w jego samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sinoff - osobnik o ponadprzeciętnych zdolnościach do grzebania w brudach. Lubuje się w tym co robi. :hyhy:

Czy ja wiem... Zdolności całkiem normalne, może jedynie dobrze ukierunkowane. Z resztą tak samo jak i całej reszty userów, którzy taplają się wraz ze mną w błocku z tego tematu.

 

 

 


Teraz to już nikt się nie dowie jakie były ustalenia i jak to miało być.

Miało być pewnie dobrze, może nawet i wspaniale a wyszło do du..  Ja nie widzę czegokolwiek tutaj do dowiadywania się :)

 

 

 


Ja na miejscu morphiego zmieniłbym montażystę, bo nie jest to pierwsza wpadka w jego samochodzie.

To akurat bym na końcu zrobił - Najpierw bym się postarał o zwrot kasy za pierwszorzędnie spierdzielone drzwi i za wcześniej "wychwalane w pieśniach i legendach" komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z morphim sie rozliczylem. Przyznaje sie do bledu i nie bede sie tlumaczyl dlaczego itp. Zgadzam sie z wami i biore wszystko na klate. Tylko prosze nie robcie ze mnie oszusta ktorym nigdy nie bylem i miejmy nadzieje nie bede :) Dostalem nauczke na przyszlosc i chce na tym zakonczyc temat i jeszcze raz przeprosic wszystkich ktorzy moga przez to miec gorsze o mnie zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego postanowiłem włączyć się w dyskusję. Nie odbierajcie mnie źle chcę po prostu zakończyć ten temat przyznając się do błędu z którego wyciągam pozytywne wnioski. Jeszcze raz - przepraszam...

Postawa godna pochwały. Coby kolejne instalki poszły Ci lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby kolejne instalki poszły Ci lepiej.

 

To można oglądać w dziale nasze instalacje, a z tego co wiem to Woolly i mm-ais mają parę nie przedstawionych instalacji na swoim koncie i nadal robią kolejne. Być może pokażą autka za pozwoleniem właścicieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie plus a minus Dawidku, skoro się robi instalki na "pokaz" solidnie, a te, które nie miały być wspomniane,na odwal to słaba reklama.

Albo się robi dobrze,albo wcale bo potem jak widać to się mści, jeśli suma posiadaną przez klienta jest za mała aby zakupić niezbędne materiały także trzeba mieć jaja i zwyczajnie powiedzieć, "stary nie da się".

Gdy Synek mnie spytał o drzwi poszła krótka piłka, najpierw jakie głośniki, jakie drzwi i wymiary,zalatwilismy cały potrzebny materiał i dopiero się zrobiło

A nie umawiać się na cenę za całe drzwi z robotą, potem się okazuje, że nie jest ani miło ani prosto i np potrzeba więcej materiałów, cena dogadana na sztywno i zaczyna się jazda po bandzie bo gdzieś trzeba oszczędzać.

Dziwię się także, że Marek firmuje sobą ten bajzel. No ale to ich biznesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można oglądać w dziale nasze instalacje, a z tego co wiem to Woolly i mm-ais mają parę nie przedstawionych instalacji na swoim koncie i nadal robią kolejne.

Pokazywanie drugiego bieguna w sposobie robienia drzwi akurat w tym temacie nie jest dobrym pomysłem, a jeśli dodamy do tego osobę mm-ais - to z gruntu rzeczy złym. Ale jak  już koniecznie chcesz stawiać Wollego i mm-ais'a tutaj w jednym rzędzie, to podaj proszę linka do wpadek jakie zaliczył ten drugi. Lewarek, którego użyłeś może z jednej strony pomagać ale jak widzisz ta druga jego strona jest już zdecydowanie mniej atrakcyjna i nie o Twoje intencje tu chodzi a o ich skutki. Ja tam myślę, że w tym temacie nie zostało już wiele do powiedzenia ale jeśli masz taką potrzebę, to możemy gadać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak  już koniecznie chcesz stawiać Wollego i mm-ais'a tutaj w jednym rzędzie, to podaj proszę linka do wpadek jakie zaliczył ten drugi.

 

Chyba źle mnie zrozumiałeś a przez takie rozumienia wychodzą kwiatki. Woolly dodał temat z BMW i Honda Accord jako robota firmy mm-ais do której Woolly należy.

Nie mam nic do powiedzenia w temacie więcej i nie jadę po Woollym ani morphim chociaż znam ich temat bo focale przyszły odemnie i niejako trochę tematu lizłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba źle mnie zrozumiałeś a przez takie rozumienia wychodzą kwiatki. Woolly dodał temat z BMW i Honda Accord jako robota firmy mm-ais do której Woolly należy.
Nie mam nic do powiedzenia w temacie więcej i nie jadę po Woollym ani morphim chociaż znam ich temat bo focale przyszły odemnie i niejako trochę tematu lizłem.

Formułujesz swoje wypowiedzi w taki a nie inny sposób i wymienianie mm-ais'a w jakimkolwiek kontekście w tym temacie jest co najmniej dwuznaczne i niefortunne a co za tym idzie potencjalnie niekorzystne dla mm-ais'a. Jeśli masz wątpliwości, to przeczytaj co powyżej napisał Woolly - może to je rozwieje. A ja powtórzę jeszcze raz - jeśli czujesz potrzebę, to możemy brodzić w tym dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i myślę Morphi, że trudno będzie znaleźć woofery które Cię zadowolą w 100% skoro nawet pancerskrzynia pod HX'a powiedziała dość i się... rozleciała :) 

Chyba, że technika idzie do przodu i dzisiaj tak wygląda skrzynia BR? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...