Skocz do zawartości

Earthquake dbx 12r informacje, porada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mozliwosc zamiany za ową skrzynie (zeby bylo jasne czerwony glosnik) za rownowartosc sprzetu za 500 zł. Tutaj nasuwa sie pytanie czy warto. Wyczytalem ze skrzynia ma 600 w rms i gra bodajze od 25hz. Drugie pytanie mam wzmacniacz 5 kanalowy jbl gto 5355 i chce go zamienic za 2 kanalowy z mozliwoscia mostkowania na 1 kanal zeby uciagnac ta skrzynie w miare, czego szukac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy warto go wziąć za cene 500 zł. 

To jest coś takiego: http://obrazki.elektroda.pl/2529541500_1367272675.jpg

A drugie pytanie brzmi jakiego szukać wzmacniacza, jakiej firmy żeby uciągnął 

tą skrzynie basową w cenie do 450 zł.

 

Informacji o tej skrzyni za dużo w internecie właśnie nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Peiying PY-B2H76R znalazlem ten dosc budzetowy wzmacniacz, opinie o nim sa srednie ale za male pieniadze chyba go wezme. Bedzie roznica miedzy jbl gto 5355 a nim? Niby ma 500 rms w mostku 4ohm, a jbl ma 200 na sub.

Mam tez pytanie, ten dbx ma cewke 4 ohm i jak zmostkuje na wzmacniaczu dwa kanaly to bedzie wszystko pasowac tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie mam takie pytanie: zamienic tego dbxa za 2x pioneer ts w306c, ktory ma 400w rms w skrzyni cisnieniowej? Kupił bym do tego w miare budżetowy wzmak za 200 zł hifonics son of olympus 2x 250 rms przy 4 ohmach w mostku.

Prosiłbym o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam czas do jutra na zastanowienie sie. Jezeli bym sie nie zamienial to tak czy tak musze kupic wzmaka typu; ten peying b2h76r 1x500 rms / raveland xca 1002 1x800 rma bo na pokroju rodka mnie tymczasowo nie stac.

Do tych pioneerow bym wzial magnata rx 44 ktory ma 2x325 rms

 

Co lepiej zagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...