Skocz do zawartości

Ubezpieczenie telefonu


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam możliwość przedłużenia umowy i zmiany telefonu. 

Poprzedni telefon upadł mi i szybka została uszkodzona więc teraz zastanawiam się czy warto skorzystać z ubezpieczenia telefonu oferowanego przez operatora.

Koszt to 10zł miesięcznie.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, czy taka naprawa lub wymiana telefonu przebiega bezproblemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zwrócić uwagę na "haczyki" u operatorów. W T-mobile płacisz ubezpieczenie od samego początku, ale aktywne jest dopiero po 4 miesiącach od zakupu telefonu, poza tym obejmuje ono kradzież, uszkodzenie mechaniczne(wtedy albo naprawa i siec pokrywa 95% kosztów albo wymiana na nowy), uszkodzenie mechaniczne karty sim i wykorzystanie telefonu po kradzieży, każda z tych opcji jest jednorazowa.

 

Aha i jeżeli kupi się np telefon w MM i ubezpieczy u nich (mają umowę np z Hestią albo innym ubezpieczycielem) to zaznajomić się z warunkami, bo jeżeli zbije się ekran i chce się to zrobić z ubezpieczenia to spotkałem się z takimi kruczkami, że ubezpieczyciel fakt pokryje naprawę, ale pod warunkiem, że w zgłoszeniu, które wykonamy zaznaczymy, że uszkodzenia sprzętu dokonała osoba trzecia, czyli mówi się "klient w pracy mi zrzucił telefon przez nieuwagę", inaczej odmawiają wypłaty ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czyli mówi się "klient w pracy mi zrzucił telefon przez nieuwagę", inaczej odmawiają wypłaty ubezpieczenia.

dokładnie tak, trzeba napisać w uzasadnieniu to co by chcieli przeczytać zgodnie z ich schematem.


ja sprzedaję tego typu ubezpieczenia dla firm, ale żaden z moich Klientów jeszcze nie wnioskował o naprawę/ wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...