Skocz do zawartości

DLS CAD 15 Coś wart ?


arul29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie myślałem, zawsze można cene dogadać jeżeli jest wart, poza tym kto powiedział że jest do wycharczenia na kup teraz za 350? Nie chodziło o zakup tylko o info bo nic nigdzie niema... Jakieś chore reakcje 


Był kiedyś taki na aukcji i poszedł za 580zł oczywiście używka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie... Ja bym takiego wzmacniacza z niepewnego źródła bez sprawdzenia nie wziął, bo się można przejechać na D klasie... Już miałem przypadki - przyjechał z zagranicy, na pewno sprawny, stan bdb, a jak przychodziła przesyłka, to nie raz piec trup, czasami osoba brała za to odpowiedzialność, a bywali tacy, co "ty mnie w ch.. robił nie będziesz", odkładali słuchawkę i koniec. Napisane "Stan bardzo dobry", tylko co ma człowiek na myśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już kobieta woofery sprzedała kiedyś, jak zadzwoniłem, to jak odebrał gość, to z miejsca jak tylko usłyszał "uszkodzone i nie działają" taką wiązankę posłał, że mnie zamurowało... W dobie internetu ktoś nie wie co sprzedaje ? Może nie, ale wie ile takie coś kosztuje na bank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sprawdzenie nawet za te 350 to grube ryzyko. Tak jak piszecie wątpliwe jest żeby sprzedający nie znał jego wartości, do tego jest nim kobieta, sprzęt przywieziony z zagranicy (czytaj nic ci o nim nie powiem włącznie z tym czy działa bo pewnie nie ma jak sprawdzić, oraz wybiórczy opis, i skąd się wzięło te 1600w. Także trzeba uważać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tak zamontowany piec to bym go nie kupił ni hu hu.....

Nie zabezpieczony  - przewody zasilające byle jak.....pewnie wszystko co "latało"  w bagażniku przestawiało przewody po obudowie i gniazdach....

Bez podłączenia i otwarcia "cudeńka" aby się upewnić że nie był grzebany nie polecał  bym..........


Po za tym grubości przewodów zasilających były pewnie dobierane  po przez magika VOO DOO....

  :wink:

Duuuuuże ryzyko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...