Skocz do zawartości

amatorskie przewody do wzmacniacza nadadza sie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na stanie takie przewody
http://www.fotowrzut.pl/tmp/upload/9M30SRSQQL/1.jpg

http://Www.fotowrzut.pl/tmp/upload/9M30SRSQQL/2.jpg

Napisane jest na nich h07v-k 1x16 czyli teraz jedyne co potrzebuje by stal sie przewodem do wzmacniacza to
Bezpiecznik 50a obojetnie jaki i koncowke zeby wpiac do aku, czarny bedzie masa wiec tylko jakis zaczep ? i to cala filozofia ?

 

uzywam takich samych jako klemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczep taki do przyczepy? :P

Konektory, jeżeli kabel to 16mm, potrzebujesz 16mm konektory, od strony aku najlepiej oczkowe, oprawka bezpiecznika na 50A powinnam być jeszcze na bezpiecznik AGU i spokojnie wejdzie tam ten kabel. Od strony wzmacniacza w zależności od jego konstrukcji albo konektory widelkowe albo tulejkowe, chyba że chcesz bez ale to już Twoja sprawa.

Nie wiem czy wiesz, ale będziesz potrzebowal jeszcze kabli sygnalowych (RCA) i jakoś kabel do wzbudzenia wzmacniacza (remote).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabli jako klemy uzywasz?

ta, obwiązuje przy aku ; ) nie no w sensie jako przewód klemy mam od starego zestawu byl za krotki 

 

 

Zaczep taki do przyczepy? :P

Konektory, jeżeli kabel to 16mm, potrzebujesz 16mm konektory, od strony aku najlepiej oczkowe, oprawka bezpiecznika na 50A powinnam być jeszcze na bezpiecznik AGU i spokojnie wejdzie tam ten kabel. Od strony wzmacniacza w zależności od jego konstrukcji albo konektory widelkowe albo tulejkowe, chyba że chcesz bez ale to już Twoja sprawa.

Nie wiem czy wiesz, ale będziesz potrzebowal jeszcze kabli sygnalowych (RCA) i jakoś kabel do wzbudzenia wzmacniacza (remote).

 nie znalem  nazwy dlatego napisałem zaczep  :hyhy:  teraz bd wiedzial ze konektor ; ) co do sygnalowek mam :)

Dziekowac za pomoc : p zawsze to pare zl do przodu a po co przewody maja sie marnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...