Skocz do zawartości

Dobre radyjko z drewnianym panelem szukam.. :)


spiidy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem tylko ciekaw, na ile wpasuje się ta okleina na radiu do dechy w tym aucie i czy nie będzie taka rozbieżność wyglądała gorzej, niż zwykły czarny, matowy panel.

Najzabawniejsze jest to, że ja jeszcze nie widziałem w mercedesie oryginalnego radia z "drewnianym" panelem, a tu jest na to takie parcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w erze :wink2:

 

Becker wypuścił kilka modeli nawet chyba jako pierwszy CD w samochodzie (mercedesie) i zawsze był to wzór orzech/ dymiony ze względu że był to najbardziej prestiżowy dodatek. Przy takim wzorze łatwo zgubić różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z klusków warto pamiętać o 9175

 

Odsłuchiwałem dłuzszy czas - w porównaniu z 9375 wg mnie ciekawszy wybór, na pewno jeżeli chodzi o kwestie basu. 9375 jakby subtelniejszy deko na górze pasma.

Procków słuchałem tylko bardzo dawno temu u Balcera jeszcze - więc sie nie wypowiem za wiele na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pieniądzach jakich można kupić te radia to świetna propozycja, ale wtedy bez czasówek

 

ewentualnie rozbudowanie o te ich procesory, ale to co można poustawiać w DPH9300 ma tam reverb time, delay, room size i kilka innych coś tam niby przesuwa, ale głównie ma tryby front left, front right itd czyli pozycje odsłuchu predefinowane, do tego equalizer i lpf hpf do 250Hz z tego co pamiętam

 

zgadzam się z kolegą powyżej po RCA 9175 gra lepiej od 9375, i ten bursztynowo zielony design .... :)

 

natomiast brzmienie wolałem samego radia po RCA niż z procesorem (słuchane po optyku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...