Skocz do zawartości

Audio System R10 w 15L


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Audio System R- series (Radion) R10- czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym przetwornikiem?

Szukałem na forum, ale brak jakichkolwiek informacji.

Chciałbym go włożyć do skrzynki zamkniętej 15l, napęd to Phase Evolution RS4.

Słucham głównie czarnej muzyki, więc oczekuję trochę mięska.

http://allegro.pl/audio-system-r10-25cm-alu-frame-pianolack-wroclaw-i4661622790.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że szału nie zrobi.

A pytam Was dlatego, ponieważ jeden z dystrybutorów zapewniał mnie, że w tej pojemności gra rewelacyjnie.

Ale jak widać- aby sprzedać- powie się wszystko. :zakrecony:

Czytałem na forum, ze marka Excursion jest przyzwoita, konkretnie interesuje mnie SHX-10S4, producent sugeruje skrzynkę 7-20 L, więc 15tka  byłaby idealna, tylko czy jest sens zamiany Re Audio Re-10S4 na tego Excursion'a ( w sensie zejścia itp.)?

Jestem w kropce, bo wzmacniacz ma tylko 320W, ciężko dobrać coś dobrego (od razu zaznaczę, że forum w większości już przewertowałem). :luka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest bardzo mała objętość na suba żeby to zejście miało. 15litrów to może jakiś głośnik 8 cali i to biednie.

 

 

 

Nie ma możliwości zrobić jakiejś małej skrzyni ok. 40l?

 

P10 chodzi w 14L - i nic więcej mu nie trzeba

W3 też bardzo dobry wybór do takiej obiętości

 

z żadną 8ką nie ma tu co kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie... Kolega ma cale 15l i re re 10 zagra tam calkiem oka. Cofnijcie sje i przeczytajcie raz jeszcze pierwszy post. Czarne rytmy, ,miesko, uwazam ze mozna zmienić suba ale to zadnej odczuwalnie wiekszej roboty nie zrobi.. Dodaj jeszcze ze to sedan to już wogole mam racje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, w planach mam dodać obudowę Subwoofera Basser Fit-Box 15L zamiast koła zapasowego (i tak go nie ma bo jest zestaw naprawczy) wybaczcie odkopanie tematu z przed 4laty, ale zastanawiam się nad doborem głośnika:

  1.  cena 579zł
  2.  cena 499zł
  3.  cena 1499zł
  4.  cena jest mi nie znana, nie wiem czy do kupienia u nas w kraju
  5. JBL MS-10SD2 Slim tak jak wyżej
  6. Venom VX2103W jak wyżej

Widziałem w polecanych głośnikach do takich skrzynek JBL Stage 1010 i może nie jest on jak flate, ale jego głębokość to 112mm a moc maksymalna to 900W cena 250zł gdzie taki AS R10 F ma głębokość 97mm moc maksymalna 350W.
Zapewne znalazły by się też inne propozycję, więc chciał bym aby temat się rozwinął lub po prostu aby grono doświadczonych Audio Fanów wypowiedziało się na temat i wyjaśniło laikowi, skąd takie różnice w cenie/jakości i czy warto wydać więcej za mniejszą moc maksymalną bo RMS są prawie zbliżone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...