Skocz do zawartości

Wymiana 5 kanałówki na dwa wzmacniacze


Lucky luke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy pasuje to nie wiem. Nigdy nie slyszalem go. Kupilem w ciemno ( jeszcze nie dotarl ). Raczej ciezko jest ustrzelic te wzmaki nie ma ich duzo na rynku wtornym. Myślę , że na razie kupie cos bardziej dostepnego a jak kiedys sie trafi p2 to moze dokupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xetec ponoć fajnie spisuje się na wooferach czy subie, na górze ponoć nie jest zbyt wyrafinowany

 

Ponoć czy wiesz to z własnego doświadczenia?? Słyszałem taką opinię ale o stegach z serii qm

 

 

 

Pomysl o zmianie radia moze byc w polaczeniu (sz cz) na macromach

 

Na tą chwilę zostaje chociaż nie wykluczam powrotu do clariona 958 bo mi pasował.

 

 

 

i napewno przewodów zasilajacych.

 

A co z nimi nie tak??

 

 

 

Audio Art 200.2 albo 400.2.

 

Kusisz tymi audio artami. Jeden jest na niemieckim jebaju ale 150 euro to trochę już nie w moim budżecie

 

A tu fotki mtx

http://images68.fotosik.pl/343/0f79b46fa03b079bm.jpg  http://images69.fotosik.pl/343/7e718691804a9fa5m.jpg  http://images68.fotosik.pl/343/dd9870155eec212am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xetec ponoć fajnie spisuje się na wooferach czy subie, na górze ponoć nie jest zbyt wyrafinowany. 

 

Słyszałem tylko raz Xeteca P4 na całym systemie przednim u Przemcia, i nie mogę zarzucić absolutnie niczego jego grze na tweeterach. Wręcz przeciwnie. Chyba tweetery u Przemka jeszcze nigdy tak dobrze nie grały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałem tylko raz Xeteca P4 na całym systemie przednim u Przemcia, i nie mogę zarzucić absolutnie niczego jego grze na tweeterach. Wręcz przeciwnie. Chyba tweetery u Przemka jeszcze nigdy tak dobrze nie grały :)

 

Fakt że Przemcio pędzi mosy xetecem p4 ( i to z powodzeniem ) miał wypływ na wybór wzmaka u mnie. Jednak końcowy efekt będzie u mnie za pewne trochę inny ze względu na inne radia i wf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wzmak do duetu z P4 zakupiony. Jest nim RF punch 360a2. Mam nadzieję , że oba podejdą mi na tyle żeby pozostały w aucie na dłużej. Zanim oba trafią do auta to posłucham trochę konfiguracji z mtx na tw i P4 na wf i subie. Podejrzewam jednak że mtx szybko pójdzie dalej do ludzi.

 

Zakupiłem rozdzielacze i kable 16mm2 ale zastanawiam się jakie bezpieczniki kupić do rozdzielacza ( będzie to moja pierwsza instalka z 2 wzmakami :zawstydzony:  ) P4 ma 2x30amp a według instrukcji RF-a zalecany jest zew bezpiecznik 40amp. Zastanawiam się czy mogę dać do rozdzielacza 2 x 60amp czy lepiej 60 i 40amp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg FAQa dla P4 - 50A, dla RF-a 40A, a przy aku - 90A. 

 

Co ma bezpiecznik przy aku wspólnego z piecami? Głosisz coś o czym pojęcia nie masz i później nie daj Boże ktoś takich głupot posłucha i będzie problem.

 

Bezpiecznik na kabel dobieramy w zależności od jego przekroju/długości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie dciera !!!

 

Nie unoś się i jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sobie odpuść chyba, że nabijasz na licznik...

 

Co do tego co napisał kolega wyżej to niekoniecznie takie wartości muszą być bo według FAQ można użyć bezpieczników o wartościach odpowiadających zabezpieczeniom na wzmakach lub trochę większe zatem 60amp dla P4 który ma zabezpieczenie 2x30amp byłoby ok ale dla RF zalecane według producenta jest 40amp i tu nie jestem pewien czy 60amp w bloczku nie będzie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...