Skocz do zawartości

Golf IV Granie w Klekocie :)


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i moze dlatego ceny podniesli

w sezonie sasiadowi policzyli 480zl za pol auta ;)

http://obrazki.diyaudio.pl/47/79to87ljfzb1tenrnj27_1403459523.jpghttp://obrazki.diyaudio.pl/47/mcs5g6nugfrap4knp70p_1403459534.jpg

 

ale na pocieszenie inni podadza ci ceny w polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to trzeba ;) dzisiaj dostalem pozytywny telefon i nowe klocuszki będą do mnie lecialy ;) zobaczymy co z tego wyjdzie. A jutro kierunek Szczecin wymiana auta służbowego a przy okazji nowe bootki na zimę trzeba odebrać ;) Na pewno będę szukali nowej jednostki bo pionierka juz nie ma będę szukali 2 din z prockiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę z zaciekawieniem, do niedawna również ujeżdzałem MK4 tyle, że 1.8T+ 5D. jeśli chodzi o budowe CA w tym aucie to jest chyba jednym z bardziej przyjaznych konstrukcyjnie, przynajmniej z tych które miałem :)

wygłuszenie całych nadkoli to na prawdę gra warta świeczki ? u siebie miałem klapę bagażnika wygłuszoną i drzwi przód, niby było ok ale z tyłu jeszcze jakieś niepożądane dźwięki potrafiły się wydostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jeśli chodzi o budowe CA w tym aucie to jest chyba jednym z bardziej przyjaznych konstrukcyjnie, przynajmniej z tych które miałem
tak. razem z passatem B5 i podobnymi konstrukcyjnie autami

sa to bardzo przyjazne auta do audio ;)

 

kto zacznie sie bawic wygluszeniem auta, zrozumie ze nie warto konczyc tylk ona drzwiach. wygluszenie kompleksowe auta i mamy cisze i komfort ;)

 

http://obrazki.diyaudio.pl/47/1fr2q46qswkophnqss3l_1402691631.jpg

nawet takie cos sie robilo nie raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba bardziej bolączka wyeksploatowanych w naszym kraju aut i nie tylko vw. kiedys miałem a3 8l i trzeszczała w środku niemiłosiernie, po niej był golf który przyjechał z CH i miał 250tys km. rzeczywistego przelotu i byłem w szoku że vw może być lepiej spasowane niż audi (bo o dziwo golf nie trzeszczał), które tak zachwalają za jakość wykonania itd.

 

passat b5 nie przyglądałem się jego wnętrzu, ale wszystko na płycie golfa poza a3 jest ok do audio ;)

szkoda że audi B5 jest niezbyt do tego przyjazne, B6 już lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest lekkie trzeszczenie jak się go docisnie czy schowek czy podlokietnik czy kolanem nacisne na platiki pod kolumna to jest trzeszczenie i jest to w każdym aucie. Siedzialem w golfie iv z przebiegiem 20 tys km i bylo to samo w pasacie tez to wystepuje . Kwestia plastiku i jego łaczenia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pawel takie wygluszenie maski daje cokolwiek?
ja uwazalem ze tlumienie maski niewiele da, bo dzwiek przeciez i tak sie wydostanie dolem...

ale sie mile rozczarowalem i jest ciszej  :wink:

oczywiscie lepiej ta mate wsadzic do wnetrza niz pod maske, ale kto bogatemu zabroni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jezdziles ze tak mowisz? znajdz 2 tak doinwestowana sztuke

Nie jeździłem i się nie wtrącam. Życzę Ci nawet, żebyś kupując następny nie trafił na kogoś, kto chciał sobie poszaleć, a że miał w planie sprzedaż to podpudrował co nieco, oleju nie zmieniał (bo nie warto) itd.

Coś lexusa kojarzę, że masz w planach?  Życzę Ci igły od życzliwego sprzedawcy :wink:

 

Zresztą to nie miejsce na taką dyskusję i proszę o usunięcie postów. Dzięki. i sorki.

Edytowane przez Marine_4000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...