Skocz do zawartości

Moje Panele Polonez :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać. Moje Panele koszt hmmm

 

Szpachla - 20 zł

Żywica - 30 zł

Płyta wiórowa - 10 zł

Butapren - 4 zł

Materiał skóra - 25 zł

 

Szpachli i Żywicy zostało mi jeszcze na hmmm 8 konstrukcji :P

 

Zdjęcia www.StrefaCarAudio.pl/kamil/panele/

 

http://strefacaraudio.pl/kamil/panele/IMG_7392.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Może troche odgrzebuje temat ale nie chciałem pisać nowego posta, mam zamiar zrobić podobne panele i mam pytanie jak nazywają się te "śruby"(takie srebne na surowym stanie panela) które widać na zdjęciach K@mila.

Zastanawiałem się jak zostało to zamontowane w drzwiach. Czy może te śruby zostały przytwierdzone na stałe do panela a od środka drzwi zostały zakrencone nakrętki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawdopodobnie jutro, zaczynam robić podobne panele do mojego poldolota :) . I mam pytanie do Ciebie K@mil, jaki rozmiar ma ta zewnętrzna obręcz do wsadzenia głośnika? Bo ja właśnie nie wiem jaki dać wymiar do głośników 165mm(głośników jeszce nie mam).

I jeszcze jedno pytanie, czy zewnętrzna obręcz, wewnętrzna "ścianke" i teklocki pomiędzy nimi to kleiłeś czy przybijałeś czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywają się te "śruby"

 

Oj nie wiem jak :)

 

Zastanawiałem się jak zostało to zamontowane w drzwiach. Czy może te śruby zostały przytwierdzone na stałe do panela a od środka drzwi zostały zakrencone nakrętki??

 

Śruby w panelu zostały zalane żywicą i przykręcone na stałe :)

W drzwiach wywierciłem 4 otwory i przykładam panel wkładam rękę do środka drzwi (bardzo mało miejsca) i nakrętkami motylkowymi przykręcam :)

 

I mam pytanie do Ciebie K@mil, jaki rozmiar ma ta zewnętrzna obręcz do wsadzenia głośnika? Bo ja właśnie nie wiem jaki dać wymiar do głośników 165mm(głośników jeszce nie mam).

I jeszcze jedno pytanie, czy zewnętrzna obręcz, wewnętrzna "ścianke" i teklocki pomiędzy nimi to kleiłeś czy przybijałeś czymś?

 

Naprawdę nie wiem musialbym rozkręcać to a nie mam czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie ma ostrych kątów to skaj sie naciaga, trzeba go dobrze podgrzac i mocno naciagac. W jedna strone da sie go naciagac lepiej w druga gorzej (wzdłuz i w poprzek), ale klej musi byc odpowiedni zeby po puszczeniu tego sie nie slizgal... Wiem ze ładnie sie teoretyzuje, mi nie wyszło obciagniecie moich paneli skajem ale mialy one zbyt duze kąty i po prostu bylo to nie moliwe na moje umiejetnosci, ale juz obudowy tweeterów udalo sie okleic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...