Skocz do zawartości

Dobór całego zestawu CA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich forumowiczów chciałbym by oceniono moj projekt który jest już w toku. Samochód to Octavia 2 z soundsystem ktory krótko mówiac jest do bani tandetne wygłuszenie wzmak orignalny (pseudowzmak zapomniałem dodać) całość generalnie wylatuje z autka. Na ten moment mam zrobione:

-Kompletnie wygłuszone drzwi przednie mata SPT GOLD plus pianka 6mm od wewnatrz i zewnatrz na tapicerce róznież

- na przodzie założony 3-drożny zestaw MB Quart QM200 plus MDFy

-radio columbus rns510 który niestety ogranicza możliwość rozbudowy audio dlatego zostnie wymieniony

Dalsze plany to:

- wygłuszenie tylnych drzwi

- zestaw głośników na tył 2 drożnych MB QUART qm165 plus mdf

- posiadam wzmaka Crunch drive v-4004 co sądzicie o nim? może zostać? wszystkie drzwi zostaną podłączone pod ten wzmak

- poprowadzenie nowych kabelków co jest oczywiste

- radyjko to Kenwood dnx521dab lub Pioneer AVH-X5600BT tu proszę o wasze opinie na temat radia czekam również na inne opcje :)

- jakiś dobry kabelek rca i tu moje pytanie podłaczając radio pod rca i do wzmaka potem pod zwrotnice od MB i do głośników uzyskam normalnie sygnał na głosniki tak żeby ładnie z zagrało czy jest to tylko do uzyskania sygnału na suba? jest to moje pierwsze autko i pierwszy kontakt z instalacja takiego CA więc proszę o wyrozumiałość Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla przywitałem się temacie dla nowych a co do pianki to dużo czytałem lektury na temat wygłuszeń niby warto ją dać na mate ale mniejsza z tym w kwesti wygłuszeń mam już wiedze jak robić wiec interesuje mnie najbardziej odpowiedz na temat połaczenia radio-wzmak-głosniki liczę na wasze doświadczenie więc chciałbym się od Was panowie tego i owego dowiedzieć :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...