Skocz do zawartości

Subwoofer Pioneer 1200W za 180zł opłaca się?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie może trochę głupie, ale nie znam się zbytnio na cenach. Tak jak w temacie, głośnik Pioneer, modelowy 1200W, kształt skrzyni bardzo podobny do modelu TS-WX303. Nie znam dokładnego modelu, bo głośnik i skrzynia były kupione osobno. Dzięki za wyrozumiałość i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, poprawiłem się i przywitałem w odpowiednim dziale. Wiem, wiem, w jednym z poradników jest, by nie pytać, czy coś się opłaca. Tak więc wiedziałem o tym zakazie i niestety zlekceważyłem go.

 

Rozkręciłem i okazało się, że głośnik jest troszkę większy, model TS-W308D4. Skrzynia kupiona, ale jakaś No-name.

 

Zdjęcie tuby wrzucam na zewnętrznym linku, ponieważ jest problem z rozszerzeniem:

 

http://www.tinypic.pl/5phdoxaaazx9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skrzynia kupiona, ale jakaś No-name.

 

Na dodatek jeszcze to BR , czyli musisz liczyć na nadzwyczajne szczęście by była o odpowiednim litrażu i strojeniu .

 

 

 


model TS-W308D4

 

Czyli 2x4 ohmy , czytaj wzmacniacz będzie musiał kosztować ze 2x tyle co przy opcji 2x2 lub 1x4 ohm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, powalla. Jednak poważnie zastanawiając się cały dzień, mając w głowie Twoją wypowiedź postanowiłem kupić. Dlaczego? Znając moją żyłkę do interesów opchnę ją bez problemu za minimum około 250 (przecież to Pioneer, całe 1400W, 2 cewkowy, bas łamie plastiki! ;) ), zawsze znajdzie się ktoś naiwny. Zaryzykowałem i kupiłem. Efekt? Jestem większym audiofilem, niż się spodziewałem. Jedynym plusem jest to, że fajnie komponuje się w bagażniku i nie zajmuje mało miejsca. Co do grania, to w końcu jest jakikolwiek bas, który jednak jest okropny. Musiałem zatkać BR, bo niewiarygodnie pierdziało. Po ponad godzinie bawienia się z ustawieniami w miarę udało mi się to ogarnąć. Jednak to wszystko jest zabieraniem się od d*py strony, zwłaszcza, że teraz widać jeszcze bardziej, że oryginalne audio jest badziewiem. Zrozumiałem, że jak nie zacznę od wygłuszenia, normalnych głośników średniotonowych i wzmacniacza, to nic z tego nie będzie (radio chciałbym zostawić, bo szkoda psuć wyglądu wewnątrz cukierkowym radiem). Tak więc dzięki za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zrozumiałem, że jak nie zacznę od wygłuszenia, normalnych głośników średniotonowych i wzmacniacza, to nic z tego nie będzie
... bardzo dobra droga, teraz tylko badz konsekwentny.

 

 

 

 


kup kondensator i zobacz czy ci byc moze w odwrotnej fazie zagra lepiej
faza faza ale kondensator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... Nie mam Ci nic zupełnie do zarzucenia poza tą bzdurą która napisałeś kilka postów wyzej...

Co ty się kolego znasz.

Czy wy nie wiecie że kondensator ma tajną "moc" odwracania fazy ?  :rotfl:  :rotfl:

A tak na serio bo to nie temat żeby sobie jaja robić z początkujących ale, autor kupił co mu wpadło, zrozumiał co to warte i miejmy nadzieje "nawróci" się na dobrą drogę bo na razie tylko piszę :D czekamy na jakieś fotki/temat w dziale "wasze instalacje" 

Do autora, czytaj, czytaj kombinuj kupuj testuj i oceniaj 

Pozdro  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...