Skocz do zawartości

potrzebna rada :) temat z d..py


Rekomendowane odpowiedzi

Podłączyłem do auta i w sumie no troszkę zawiedzony jestem efektem tego zestawu testowane w bmw 7 e38 no chyba że kufer jest tak wygłuszony.

 

To co za obudowę do tego proponujecie?

Edytowane przez kmgarage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak radio to dynavin n6 w przednich drzwiach grają głośniki morel tempo 6 wygłuszenie wygłuszenie drzwi ogarnę w nastepnym tygodniu głośniki jak narazie zasilone z radia tył to seria.

 

Co do suba to tak jak pisałem wcześniej mam vibe CBR12 twin evo i dwa wzmaki

 

-lanzar vibe 250

 

-vibe slick a7

 

Ale jak dlamnie to słabo to gra i teraz pytanie jaki dopbry monoblock aby sprawnię zasilić suby?Co do oczekiwań to chciałbym osiognoć w miarę czysty dzwięk.wszystkie sugestie mile widziane

 

 

a sub to 2x4 wzmaki zasilane bez kondesatora ...

 

jakie dokładnie ustawienia mam podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć głośniki ze skrzyni i sprawdź czy są 1x4 czy 2x2 kiażdy (bo rozumiem, że na gniazdach masz 2x4?) jeśli są dwucewkowe to zepnij je w 2r każdy i wtedy masz całość w 1r albo 4r... w 1r slick a7 sobie jakoś poradzi choć będzie sporo brakować mocy żeby nimi dobrze bujnąć... lepszy byłby choćby vibe mono box II ale zdobyć taki to wyczyn więc ewentualnie szukaj czegoś, co da te 700-800rms przynajmniej. Te głośniczki lubią dostać tyle ile pisze producent i choć pod 300W/szt zagrają dobrze to przy 600/szt zagrają o niebo lepiej... u mnie jeden ba2 12 trzepał budą niemiłosiernie pod rodekiem 2180a w budzie >100L@32 (nie pamiętam dokładnie litrażu ale w 96L też grał przyjemnie). U mnie taki zestaw trafił by pewnie w jakieś 130L@32-35Hz i piecyk w okolicach 1kW do zestawu... kolega na forum ma np 2 RFy do sprzedania, jeden był by w sam raz na taki zestawik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewny jest list powitalny na mailu który należy przeczytać i się zastosować aby uniknąć takich mało wylewnych komentarzy od moda... :)

 

Generalnie masz pudło z dużym potencjałem ale wymaga ono też dużo prądu... musisz mieć konkretny piecyk do tego i zasilanie... nie zestaw z marketu. Da się tym konkretnie giąć blachy ale trzeba do tego konkretnie podejść. Sprawdź najpierw jakie masz opcje podpięcia tych głośniczków i szukaj pieca który może tyle dać w takiej impedancji... przewody konkretne i dobre zabezpieczenie a banan na pysku się pojawi napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...