Skocz do zawartości

wzmacniacz do glosników hertza ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumialosc  :) zakupilem glosniki do mojej ibizy :

HERTZ DIECI DCX690.3
HERTZ DSK 165.3
nie sa to moze bóg wie jakie glosniki ale na tyle bylo mnie stac. jak je podpielem pod samo radio to po prostu pierdzialy  :/ znalazlem jakis stary wzmacniacz a mianowicie jensen 400 tyle na nim wyczytalem podłączylem go pod jajka w półce i jako tako gra jest to 4 kanałówka przod mam podpiety pod radio. wzmacniacz jest raczej niewystarczajacy do tych glosnikow wiec tu moje pytanie jaki wzmacniacz pod ktory podepne 4 glosniczki zeby dawalo to wszystko rade ? mam do wydania jakies 300 zl jak trzeba bedzie wiecej to moze sie znajdzie. POZDRAWIAM WSZYSTKICH 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio nie ma tu nic do rzeczy podlaczalem radio blaupunkta od kumpla i nie ma roznicy polka gra dobrze jak jest sama podpieta jak z przodem to juz nie gra dobrze tak samo jak sam przod podepne to jest okej a jak z tylem to pierdzi moim zdaniem to wina wzmacniacza wiec pytam jeszcze raz co polecacie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

plus z akumulatora pociagniety jest przewodem o srednicy 5mm a minusowy i z obudowy wzmacniacza także 5mm do karoserii 


plus z akumulatora pociagniety jest przewodem o srednicy 5mm a minusowy i z obudowy wzmacniacza także 5mm do karoserii 

testowałem tez pociagniecie masy z akumulatora lecz nic sie nie poprawilo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem Ci coś....jak kupujesz coś i będziesz kupował lub planujesz to zrób to z głową, nie kupuj byle czego bo albo z tym zostaniesz albo stracisz, weź na raty, pozbieraj kasę, pożycz i kup coś porządnego, bo Car- Audio jak CB - radio - przy sprzedaży auta zabierzesz, może nie zabierzesz dystansów czy wygłuszenia, ale radio, wzmacniacze, kable, głośniki wymontujesz i zabierzesz - zamontujesz w nowym aucie.... sam troszkę - piszę troszkę eksperymentuję z nagłośnieniem i jak na razie wywaliłem tyle kasy, że kupiłbym naprawdę dobry sprzęt z wyższej półki a tak siedzę w niskiej klasie nadal...przemyśl.... a to forum to kopalnia wiedzy, są tu ludzie, którzy dużo sprzętu mieli i testowali - możesz poczytać tylko troszkę czasu na to trzeba poświęcić....ale warto, lepiej uczyć się na cudzych błędach :)


Aha mam hertza ale HSK 165.4 - chyba chińczyka podłączonego pod Kenwooda ps 100 i u mnie gra to ładnie - mi się podoba..... pod ps 200T grało lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...