Skocz do zawartości

Mobridge


korki333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy orientujecie się czy przedwzmacniacz magistrali MOST będzie współgrał z systemem audio z Jaguara XF 2008r ?

Z tego co się orientuję to jest ten sam system co w Land Roverze i M1000-M-DA2 powinien współgrać ale nie mam 100% pewności.

Czy na rynku jest tylko Mobridge czy są również inne rozwiązania ? Interesuje mnie ominięcie seryjnego wzmacniacza aby poprowadzić

cyfrowy sygnał do procka. Teraz wygląda to tak że seryjny wzmacniacz jest połaczony z prockiem DSP po kablach, seryjny wzmacniacz ma

tez DSP i robi się mały harmider. Nie gra to źle ale wiem że przy ominięciu seryjnego wzmacniacza zagra to dwa razy lepiej.

 

Aktualnie zamontowany sprzęt

 

Radio fabryczne

Wzmacniacz Jl Audio HD900/5

P-DSP

Morel Virtus 603 przód

Morel Maximo 6.2 tył

Sub Helix P12W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej jesteś skazany na moduł mobridge jeśli chcesz bezpośrednio z magistrali most wyciągnąć sygnał cyfrowy na procka.

Jest to związane z tym,że jedynie mobridge ma oficjalnie jako partner pełen dostęp do kodu źródłowego MOST.

Jest to uwarunkowane patentami i prawami autorskimi twórców tego rodzaju magistrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie mobridge?

Magistrala jako taka jest uniwersalna, lecz wyposażenie aut już nie, dlatego mobridge jako oficjalny partner ma dostęp do kodu źródłowego i przygotowuje dedykowane pod dane auto/markę adaptery uwzględniając jakie słowo kodu źródłowego (dyspozycja) odpowiada za jaką komendę do wykonania przez wyposażenie pojazdu. W tym momencie np mówimy o wykorzystaniu gałki z oryginalnego zestawu do regulacji glosnoscia całego zestawu z prockiem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mobridge.us/compatibility/vehicles

 

tu masz wszystko podane

 

tylko musisz strikte kierować się tym co oni tam podają

 

jeśli nie ma tam wyszczególnionego DOKŁADNIE twojego modelu samochodu i jednostki to nie będzie działać

 

ja w zeszłym tygodniu miałem taką sytuację że chciałem DA2 wstawić do MB W204 kombi

 

na stronce podają kompatybilność tylko z sedanem i coupe i dupa- w kombi nie trybi

 

 

 

ruskie też coś wymyślili- może ktoś przetestuje :)

 

http://trioma.ru/products/most/most-rca_toslink.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pisałem do dystrybutora odpisali że jeżeli auta nie ma na liście to raczej nie będzie działać, prawdopodobnie zaryzykuję jeżeli mam prawo zwrotu chyba że ktoś z forumowiczów ma M1000 i chwilę wolnego czasu. Na oryginalnym seryjnym wzmacniaczu w Jagu pisze Land Rover więc może jest odrobina nadzieji, To ruskie gdzie można kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...