Skocz do zawartości

Civic VI 3D 1,4 powaah


Megapixelus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem auto które nie bardzo chce jechać i chcę pobawić się w CA.

 

Graty jakie mam do dyspozycji:

-alternator 75

-akumulator 45

-kable 35mm renegade/hifonics(zestaw:zasilanie,rca,remote,ANL 150A)

-kable 21mm renegade/hifonics(zestaw:zasilanie,rca,remote,AGU 60A)

-kondensator Hollywood 6F

-wzmacniacze GZHA 2350XII x2szt ( http://www.ground-zero-audio.com/en/products/amplifiers_/gzha-2350xii.html )

-głośnik basowy GZHW 30X ( http://www.ground-zero-audio.com/en/products/subwooferchassis/gzhw-30x.html )

-system  Hertz DSK 165.3

-dystanse podobno dedykowane

Do tego jakieś maty,gąbki,stp silver,peszle itp. Jednostka sterująca to obecnie Kenwood 3027 ale "nowy" Alpine 9855r powinien dotrzeć za tydzień.

Głośnik jest obecnie w skrzyni z BR, ale bedę ją troszkę modyfikował, lub robił od podstaw inną. Zdjęcia dodam, jak tylko wszystko wsadzę na miejsce.

Kilka pytań:

1)czy kłaść 2x kable, czy może zasilić oba wzmacniacze z tych 35mm??

2)czy kabel sub-wzmak o przekroju 1,5mm jest ok ? 

3)czy montowanie wzmacniaczy AB w miejsce zapasu to dobry pomysł? 

4)czy w skrzyni 

Graty są bardzo średnie, ale to moje zapasowe auto tzw " zimowe " a sprzętu nie ma sensu przekładać do drugiego auta.  Co chcę osiągnąć?? Bum Bum Bum i tyle. Mam zamiar wsiąść i odstresować się od czasu do czasu słuchając głośnego dudnienia, niekoniecznie przypominającego muzykę. 

Czy te graty do tego wystarczą??

Pozdrawiam.

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś odnośnie tych pytań? 

 

Widzę, że 4-te jakoś mi urwało...miało brzmieć:

- czy w skrzyni z BR zostawiać watolinę czy wywalić? Obecnie jest jej dość sporo, a w faq nazar czytałem, że nie trzeba stosować. Jak Wy robicie w swoich?

Czy może każda skrzynia pomimo BR jest na tyle inna, że trzeba sprawdzać różne kombinacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy może każda skrzynia pomimo BR jest na tyle inna, że trzeba sprawdzać różne kombinacje?

 

Nie skrzynia a głośnik/głośniki bo to one różnie reagują na wszelkiego rodzaju wygłuszenia skrzynek i to Ty musisz przetestować różne warianty i podjąć decyzję co Ci lepiej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...