Skocz do zawartości

Audiofilskie kamyki na kable


ufik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

 

To tutaj prosze  stopy dostrajające ,na czas odsłuchu autem najeżdzasz i ukryte dzwięki odkrywasz.  :wink:  :rotfl:

 

http://www.mojeaudio.pl/z_ostatnich_dni/242-harmonix_stopy_dostrajajace.html

 

I widze dla mastah- a   robote bo wcale gorzej nie wykonuje a i cena by była normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

To tutaj prosze  stopy dostrajające ,na czas odsłuchu autem najeżdzasz i ukryte dzwięki odkrywasz.  :wink:  :rotfl:

 

http://www.mojeaudio.pl/z_ostatnich_dni/242-harmonix_stopy_dostrajajace.html

 

I widze dla mastah- a   robote bo wcale gorzej nie wykonuje a i cena by była normalna.

 

Cytat z tej strony:

 

Poprawiają transjenty średnicy i głębokość stereofonii

  • Maksymalne obciążenie: wiele setek kilogramów
  • o zastosowania pod kolumnami lub ampli tunerami. Z głośnikami daje głębszą i szerszą scenę dźwiękową, więcej detali, szybszą odpowiedź na impulsy i muzykalność. Z ampli tunerem poprawiają 

     

    rozdzielczość kolorów, które stają się intensywniejsze, głębsze i bardziej naturalne.

 

Tak jak mówisz trzeba kupić i jechać na zawody. Postawisz auto na stopach i dasz do odsłuchu, nie ma bata że nie zgarniesz wszystkich garnków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie ma bata że nie zgarniesz wszystkich garnków.

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

oby kurier zdążył dowiezć te stopy przed sobotą ,albo od razu do Olsztytna .

 

Ewentualnie  można przerobić  ten kabel zasilania , dać parę takich do bagaja i        .... zbankrutować

 

 http://allegro.pl/argento-audio-flow-power-srebrna-sieciowka-2m-i4599827011.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były płyty kamienne pod gramofony , to takie kulkowe podstawki miałyby już rację bytu w naszych czasach, tylko producent powinien dodać samopoziomowanie, gdyż bloki są coraz wyższe, i przy coraz częściej obecnych wichurach miałby przynajmniej pełną stabilizacje jak się blok będzie pochylał :) a tak, raz gra pod górkę a raz z górki.... tak więc kamienie wiele nie pomogą :)

 

Tylko do samopoziomowania powinna być instrukcja, że najpierw trzeba samemu spoziomować a potem dać pracować kompensatorowi, a nie zostawić samopas...

Bo byłem ostatnio na budowie, gdzie podniósł się lament że budowę źle wytyczyłem i ławy są krzywo, zajechałem na budowę, patrze że stoi niwelator, pytam się czy mogę skorzystać, podchodzę bliżej a pracownik akurat niwelował, patrzę na libelę a ona w kosmosie na jedną stronę, na pytanie moje dlaczego nie spoziomował, odparł z pewnością w głosie - toż to samopoziomujący się niwelator..... nie miałem słów, za głupote FV za przyjazd i płatność 3 dni....


Choć powiem Wam jedno.... panele podobno też nie grają :D teraz jestem w stanie w wiele rzeczy już uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...