Skocz do zawartości

Moje Car Audio w Golfie III GTI


piotrTSBD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie one nie są montowane w tapicerce tylko mają odlew zamknięty na dwa głośniki dzięki temu uniknąłem wygłuszania drzwi no i ten odlew jest przykręcony dopiero do tapicerki jest to bardzo poręczna konstrukcja a co najważniejsze świetnie gra. :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komór są lekkie i niema potrzeby je mocować w jakiś inny sposób jak na wkręty a jest to wszystko wykorzystanie orginalnych paneli tylko z żywicy została dorobiona jeszcze jedna komora a litraż jest przystosowany o wofferów gram już na przodzie 2 miesiące i jest ok mój koleś ma coś takiego w Vento na Targi Sound Of Tuning 2007 w kategorii DB DRAG RACINGKategoria ESPL Entry1. Adrian Rałowicz (niebieski VW Vento) i ma właśnie taką samą zabudowę na głośniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawią mnie walory dźwiękowe szczególnie głośników wysoko tonowych !! proszę o jakiś opis !!

 

Muszę ci powiedzieć że grałem na nich z tydzień a teraz mam je wymontowane ale grają bardzo mocno i czysto mam je podłączone pod zwrotnice Alpharda więcej nie umiem powiedzieć trzeba było by posłuchać samemu żeby to ocenić :zdziwko:

 

[ Dodano: 2009-03-06, 09:20 ]

Czym polerowałes wzmak ?

 

Tą pastą jest świetna

http://www.allegro.pl/item564376739_autoso...olerska_75.html

 

[ Dodano: 2009-03-06, 09:28 ]

możesz wrzucić więcej fotek tych drzwi??

 

Ale więcej fotek z drzwi nie mam tylko takie, jak robiliśmy te komory to nie miałem ze sobą aparatu i nie mam żadnych fotek.

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2009-03-08, 20:03 ]

6pkt regulaminu

 

warn

 

pzdr Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nie dacie mi skończyć mam prawie na pół metku zakończoną zbudowe bagażnika bo już się troszku przez ten bagażnika przewinęło.

Dla rozbudzenia ciekawości kilak fotek

 

[ Dodano: 2009-03-06, 18:07 ]

Czyli ile

 

Jest w każdej komorze ok 2,5l

 

[ Dodano: 2009-03-07, 21:13 ]

Poszła już cała instalacja Goferek w jeden dzień cały rozebrany i złożony

 

[ Dodano: 2009-03-10, 21:31 ]

Zdięcia z modów

 

[ Dodano: 2009-03-10, 21:35 ]

A to mój Goferek

 

[ Dodano: 2009-04-01, 10:37 ]

A to już taki prawie końcowy zarys bagażniczak :zdziwko:

post-1-1236336570.jpg

post-1-1236336571.jpg

post-1-1236336572.jpg

post-1-1236336573.jpg

post-1-1236336574.jpg

post-1-1236336575.jpg

post-1-1236336576.jpg

post-1-1236336577.jpg

post-1-1236336578.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

leemarvin, to chyba mają być płomienie :wstyd: mi też się to nie podoba :) ale o gustach się nie dyskutuje ważne że właściciel jest zadowolony :)

piotrTSBD, skoro według Ciebie te woofery grają dobrze to twoja sprawa ale moim zdaniem to 2,5L to chyba trochę mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No półeczka jak półeczka musi mieć wycięcie bo podświetlenie pada z góry i wzmak oświetla ale zostanie ładnie pomalowana i zobaczymy jak będzie się prezentować. Planuję teraz w Sobotę już skrzynie wsadzić do bagażnika bo jest już poskładana zdjęcia wrzucę w Niedziele.

 

[ Dodano: 2009-04-06, 19:00 ]

Już koniec jeszcze kilka kosmetycznych drobiazgów tylko zdjęć nie mogę wrzucić pisze żebym się z kontaktował z administratorem napisałem i żadnej odpowiedzi

 

[ Dodano: 2009-04-20, 18:29 ]

CA praktycznie skończone tylko jeszcze mała kosmetyka i jest na gotowo

 

[ Dodano: 2009-06-30, 10:30 ]

:wstyd:

post-1-1238749333.jpg

post-1-1238749334.jpg

post-1-1238749335.jpg

post-1-1238749336.jpg

post-1-1238749337.jpg

post-1-1238749338.jpg

post-1-1238749339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
skoro według Ciebie te woofery grają dobrze to twoja sprawa ale moim zdaniem to 2,5L to chyba trochę mało :(
duzo za mało... Byłem widziałem słyszałem... Niestety niczego pozytywnego poza tym ze własciciel to spoko koles i tego z,e golf zadbany z fajnym motorem nie moge powiedziec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro według Ciebie te woofery grają dobrze to twoja sprawa ale moim zdaniem to 2,5L to chyba trochę mało :P
duzo za mało... Byłem widziałem słyszałem... Niestety niczego pozytywnego poza tym ze własciciel to spoko koles i tego z,e golf zadbany z fajnym motorem nie moge powiedziec...

 

Dokładnie. Podpinam się pod wypowiedź Łukasza :)

Alpierdy zagrałyby fajnie gdyby miały gdzie, a właściwie w czym.

Drzwi do totalnej poprawki, niestety.

A tak poza tym, to jeszcze szkoda mi tych Cerwinów, ten Orek za słaby.

Mało by było, a wyskoczyłyby one ( membrany ) w kosmos :(

 

Fakt, właściciel bardzo w porządku człowiek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale to co jest w tym golfie to jest praktycznie do niczego, bo ani do jakościowego grania się nie nadaje, ani do robienia zamieszania.

 

Jak już wspomnieli wyżej, alpierdy proszą się o to, żeby zagrały w drzwi i to wygłuszone(na dwoje drzwi maty bolla to koszt 120zł).

V-maxów to strasznie mi szkoda w tej instalacji, bo nawet na tym wzmaku pewnie potrafiłyby narobić zamieszania, a praktycznie nie prezentują sobą niczego.

 

 

 

P.S. Jak usłyszałem kwotę władowaną w to audio to prawie się oblałem piwem z wrażenia i niedowierzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...