Skocz do zawartości

kto nawija cewki do głośników?


Pawel S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znacie moze firmy poza umifonem i stxem ktore nawijaja cewki do glosnikow na zamowienie?

 

zamawiam ciagle cewki w umifonie, ale jak potrzebuje cos bardziej skomplikowanego to pan henryk na zlosc robi po swojemu :/

rozchodzi sie o nawiniecie cewki 2 drutami jednoczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W razie co można też uderzyć tu:
http://emifon.pl/contact_us.php
jak widze naprawione glosniki tego pana to az mi sie odechciewa... ale zapytam

 

 

 


gościu robi cuda
ale ja nie chce naprawiac glosnika tylko zamowic cewki - robi takie cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze naprawione glosniki tego pana to az mi sie odechciewa... ale zapytam

 

 

 

Tzn gdzie widzisz problem w jego pracy? Może jakieś szczegóły?

Robił recoile w różnych subwooferach które widziałem ostatecznie, naprawia od wielu lat Tonsilowskie głośniki z pozytywnym skutkiem - moje Altusy 110 i 140 grają kilka lat po regeneracji bez problemów, mojego FC1500 też przywrócił do życia (centrowanie cewki), ma legalnie działającą firmę i daje roczną gwarancję na swoje usługi.

 

A co najważniejsze - jeśli się czegoś podejmuje, to ZAWSZE znajdzie na to czas i to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zadzwoń tu 501 036 107
 
nazwiska nie pamiętam, mam go zapisanego jako naprawa głośników
 
gościu robi cuda

 

Wysyłam do tego Pana głośniki do naprawy od jakiś dziesięciu lat po tym jak mi naprawił moje pierwsze "porządne" woofery , które zabił prąd stały ze wzmacniacza, a ja nie mogłem w ogóle poznać że były naprawiane.

Szczerze polecam  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobor czesci do tych tonsili po regeneracji co sprzedaje na allegro.

 

Zawsze są dwie opcje w naprawach u niego - na chińczykach i za kilkanaście złotych drożej na "oryginałach"...Ja zawsze wybierałem droższy wariant, więc może tu jest różnica :) Kiedyś jak byłem u niego to pokazywał mi te i te i różnicę widać gołym okiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...