Skocz do zawartości

Mamy tu jakiegoś prawdziwego speca od Androida?


takeshi_td
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie w g2 siedzi stockowy kitkat 4.4, dostęp do SU i kilka aplikacji (greenify, esmanager itd,),

Czas pracy na baterii delikatnie się poprawił, sprawne działanie również (chociaż ja od samego początku miałem kilka taskkillerów). Najbardziej na + poszła wydajność w benchmarkach. Antutu 4.0 pokazywał 28-30tys, na stocku, natomiast po delikatnym grzebaniu bez problemu przekraczał 35tys. Przy obecnej wersji 5.0 spokojnie przekracza 40tys, czyli wydajnościowo lepiej od Z2 i wynik podobny do galaxy s5, a to przecież dużo nowszy model (w moim osobistym odczuciu wszystkie Samsungi oprócz serii Note nadają się do ........).

Nie kombinuje dalej, telefon jest na sprzedaż, w planach g3 prime, ale czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dla osób dalej zainteresowanych w temacie. Zrobiłem update do nowszej wersji mojego romu i czar prysł - dziennie zamiast 20-30% zaczęło zjadać baterię po 50-60% ... nie skupiałem się na tym, lecz przysiadłem na chwilę w wekeend. Wraz z updatem wgrał się domyślny kernel z Slimkat romu. Zmieniłem kernel spowrotem na CodeBlue i wreszcie wszystko wróciło do normy - mija 2 dzień i jeszcze 45 % baterii. Dodam, że różnica jest naprawdę znaczna bo prawie 2 razy dłużej wytrzymuje mi teraz bateria - a nie zmieniałem nic w ilośćiach aplikacji i ich działaniu.

 

Także z moich doświadczeń - jeśli chodzi o baterię to najważniejszy jest kernel - czyli jądro systemu. Jeśli chodzi o Romy mamy dużo możliwości, lecz nie wszystkie wspópracują ze wszystkimi kernelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...