Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli Polsat myśli że zarobi lub odzyska włożone 100ml zł w te Mistrzostwa na zakodowaniu ich to chyba się przeliczyli :)

 

Zarobi, i to zdecydowanie :) biorąc pod uwagę cały wpływ z tych mistrzostw a nie tylko sprzedanych aktywacji Cyfrowego Polsatu + voice i LTE Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie mają chyba największe problemy kadrowe z tej trójki... Pawłow w dwóch meczach nawet do dwunastki meczowej nie był zgłaszany. Moroz skręcił kostkę. Niby jest jeszcze Muserskij ale gdzieś coś  czytałem że i na środku u nich coś się dzieje więc wtedy i ta opcja odpada. Już dziś wieczorem wszystkiego się dowiemy.

A w sumie mi osobiście to  chyba wszystko jedno kto wygra i w jakim stosunku ;) jutro i tak wygrają Polacy więc niech sobie walczą o tą druga lokatę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie jest przesądzone, ale zrobiliśmy ważny krok. Nie można jednak już czekać na półfinał tylko zbierać siły na jutro. Poza tym nawet jak już dziś będziemy mieć awans, to i tak trzeba zlać Ruskich... żeby ominąć Francję, utrzymać morale...i dla zasady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale widać było ewidentnie że to Brazylia się sprężyła i byla dużo lepsza niż Rosja jak to się mówi grasz na tyle na ile ci przeciwnik pozwala a Brazylia nie pozwoliła na dużo Rosji. Ja jestem spokojny o wynik jutro Polacy wygrają z Ruskimi a przynajmniej trzeba urwać 2 sety i jesteśmy w 1/2 finale. I nie zapomnijmy że Ruscy maja największe problemy zdrowotne bo chyba już 3 zawodników wypadło ze składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oglądałem tylko pierwszego seta więc nie wiem jak było dalej, ale dlaczego Rosja nic nie grała blokiem? Nie zdobyli nawet punktu blokując a ataki Brazyli bardzo często nie były najwyższych lotów.. Ewidentnie pierwszy set był bardzo słaby i mała frekwencja kibiców, zapewne szykujemy sie na dzisiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...