Skocz do zawartości

Hifonics TS6.2W jak z jakoscia ?


marcoss18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam bmw e34 sedan ktore jest niestety wyposazone w standardowe glosniki Nokii. Graja nie najlepiej, dlatego wzialem sie za ich wymiane. W tylna polke, w oryginalne miejsce wstawilem Infinity 5032i, ktore ladnie graja, ale basu prawie zero, czego sie spodziewac od 13cm.. Na przod chce dac 16cm zeby cos mruczalo. Wiem ze w polke moge wstawic 16cm po malych przerobkach, ale nie chce mi sie przerabiac. Z przodu przerobie, bo jest mniej roboty ;) Co powiecie o tych glosniczkach? Dodam ze wzmaka nie mam, skrzynki w bagazniku nie mam, a radyjko jakie mam to Alpine cde-9882ri. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofer jest nawet względny w tej cenie. Ale żeby zagrał dobrze muszą mieć wzmaka i to nie byle jakiego a takiego co dysponuje mocą min 100W rms na kanał. Wtedy można powiedzieć ze to niezły woofer. Pod samym radiem było słabo. Zresztą właśnie m.in przez nie zacząłem gonić króliczka :wink:

 

Super basu z nich nie będzie ale w tych pieniądzach to nawet niezłe na początek.

 

Nie zabieraj się za nie jeśli w e34 jeśli twoje przeróbki mają się ograniczyć tylko do zeszlifowania rantu po 13 w panelach w nogach i przykręcaniu ich na siłę bo to bez sensu. Wtedy nie usłyszysz nawet 10% tego co potrafią te woofery. Zresztą nie tylko te, bo żaden glosnik dobrze nie zagra w takiej aplikacji. Jeśli ty im poświęcisz czas one odwdzięcza się tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...