Skocz do zawartości

przód audi a3


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam. W skórze mam kierownicę i gałkę zmiany biegów. Widziałem już samochody co miały boczki w skórze, a fotele nie i nie wyglądało to wcale źle. A poza tym mam jasne wnętrze i skórę łatwiej utrzymać w czystości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na prośbę autora tematu wklejam kilka fotek z mojej niedokończonej przeróbki drzwi. Wygłuszenie robiłem taśmą dekarską. Wyklejona jest nią blacha drzwi od wewnątrz, jak również dołożone paski z 1mm blachy od wewnątrz i do nich również przyklejona taśma. Na to poszła również warstwa pasty "głuszącej", która nic tak naprawdę nie daje, ale musiałem się o tym przekonać :kwasny: Dystans z mdf przykręcony jest częściowo do konstrukcji drzwi, a częściowo do przynitowanej przeze mnie blachy. Pozostaje problem z otworami, w które mają wejść łapki trzymające tapicerkę. Rozwiązałem go przyklejając do tapicerki paski pianki polietylenowej nie chłonącej wody, co będzie widoczne na zdjęciu tapicerki od wewnątrz. Jako, że nie miałem czasu ani środków na dokończenie swojego projektu jest jeszcze dużo do zrobienia, a wygłuszenie drzwi będzie praktycznie robione od nowa ale najwcześniej w wakacje. Zamiast blach o grubości 1mm pojdzie 2mm, a zamiast dekarki co najmniej Vibroplast M1 (muszę jeszcze tylko się dowiedzieć jak wypada w porównaniu do mat GMS). Zrobione zostanie również wygłuszenie tapicerki, która czasami sobie trochę "pogrywa", a na które nie miałem wcześniej czasu.

 

Oddzielnym tematem jest tapicerka od widocznej strony, która wymaga jeszcze sporo szpachlowania i szlifowania. Myslę, że zabiorę się za to w ciągu dwóch tygodni, bo tu gdzie jestem temperatura podskoczyła mocno powyżej zera. Obecnie jest zamalowana lakierem z podkładem, bo jednak ten brąz mniej się rzuca w oczy niż biel szpachli Na jednym ze zdjęć widać konstrukcję z mdf, którą musiałem najpierw przykleić do tapicerki, następnie naciągnąć materiał, zażywicować i szpachlować. Posłużyła ona od razu jako mocowanie maskownicy. Po skończeniu zabawy z tapicerką planuję obicie jej skórą, o czym już wyżej wspominałem.

 

Wiem, że teraz to wszystko kiczowato wygląda, ale jest to moja pierwsza taka robótka, niedokończona i w bardzo trudnych drzwiach. Chętnie podzielę się fotkami, jak już wszystko będzie zrobione na cacy.

post-1593-1267294834.jpg

post-1-1267294834.jpg

post-1-1267294835.jpg

post-1-1267294836.jpg

post-1-1267294837.jpg

post-1-1267294838.jpg

post-1-1267294839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...