Skocz do zawartości

Rejestracja auta z kierownica po prawej stronie


rubel123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wsiadanie akurat jest bezpieczniejsze bo od strony chodnika a nie drogi.

 

Bardzo dużo rhd bedzie używanych przez kurierów listonoszy dostawców bo stając przy krawężniku wysiadają i wyladowujac bocznymi drzwiami na chodnik a nie srodek ulicy.

 

W którymś kraju juz to widziałem bodajże w Niemczech jak listonosz śmigał rhd. Po zatrzymaniu na poboczu nawet drzwi nie zamykał co przy lhd było by niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Wsiadanie akurat jest bezpieczniejsze bo od strony chodnika a nie drogi.

 

Ale nie pasazera :P


 

 


Bardzo dużo rhd bedzie używanych przez kurierów listonoszy dostawców bo stając przy krawężniku wysiadają i wyladowujac bocznymi drzwiami na chodnik a nie srodek ulicy.

W którymś kraju juz to widziałem bodajże w Niemczech jak listonosz śmigał rhd. Po zatrzymaniu na poboczu nawet drzwi nie zamykał co przy lhd było by niedopuszczalne.

 

To akurat fajny i dobry przyklad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale czym się martwicie ja p....ole to nie wy będziecie się motać z kierą po prawej stronie a mnie to nie przeszkadza a co do tego czy stać mnie na subaru z kierą po lewej to stać ale po co mam płacic 2 razy więcej za auto w takiej specyfikacji jak mogę mieć to auto za pół ceny ?! wybór prosty dla mnie dlatego kupiłem RHD wszystko na temat.

 

p.s. całe szczęście że nasz "świetny" rząd nie może nic zrobić wystarczająco lat blokował rejestrację aut z kierą po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie ale czym się martwicie ja p....ole to nie wy będziecie się motać z kierą po prawej stronie a mnie to nie przeszkadza

 

Nam tez nie przeszkadza.Ale nie pisz glupot ze nie ma roznicy w jezdzie nie tym pasem co trzeba i ze nie ma problemu z wyprzedzaniem bo to nie twoj problem tylko tego co jedzie z przeciwka :P


 

 


a co do tego czy stać mnie na subaru z kierą po lewej to stać ale po co mam płacic 2 razy więcej za auto w takiej specyfikacji jak mogę mieć to auto za pół ceny
 

 

A tu druga sprawa bo auta rejestrowane przez anglikow z LHD to nie sa auta ktore sa dostepne w Uk od tak lub ktore sa zabytkowe i ich nie przerobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nam tez nie przeszkadza.Ale nie pisz glupot ze nie ma roznicy w jezdzie nie tym pasem co trzeba i ze nie ma problemu z wyprzedzaniem bo to nie twoj problem tylko tego co jedzie z przeciwka :P

 

a pokaż mi gdzie napisałem że nie ma problemów z wyprzedzaniem? pisałem że dalej się będę trzymał i wtedy ogień ale nie zamierzam ryzykować bo debilem nie jestem.

 

 

 


A tu druga sprawa bo auta rejestrowane przez anglikow z LHD to nie sa auta ktore sa dostepne w Uk od tak lub ktore sa zabytkowe i ich nie przerobisz.

 

zdziwił byś się jakie auta zwykłe jeżdzą z kierą po lewej stronie czasem sam sie dziwie ze ktoś przerejestrował coś takiego ale to chodzi o to że nie jak polacy jeżdzi na chybił trafił na blachach PL tylko ci z innych krajów rejestrują bo tak nakazuje prawo w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zdziwił byś się jakie auta zwykłe jeżdzą z kierą po lewej stronie czasem sam sie dziwie ze ktoś przerejestrował coś takiego ale to chodzi o to że nie jak polacy jeżdzi na chybił trafił na blachach PL tylko ci z innych krajów rejestrują bo tak nakazuje prawo w UK.

 

Byłem widzialem niczym mnie nie zaskoczysz


 

 


Co do wyprzedzania jeśli masz szybsze auto to nie ma problemu trzymasz większą odległość potem redukcja i ogień ja tam Subaru nie będę miał problemu 265 koni da radę .

 

Takie gdybanie co???Ze niby szybsze da rade a tu zonk juz nie raz tak widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W którymś kraju juz to widziałem bodajże w Niemczech jak listonosz śmigał rhd. Po zatrzymaniu na poboczu nawet drzwi nie zamykał co przy lhd było by niedopuszczalne.

W Szwecji listonosze smigaja RHD, podjezdza do skrzynki pocztowej i nawet nie wysiada z auta i wrzuca listy, poza miastem ludzie maja skrzynki przy dojazdach do posesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji listonosze smigaja RHD, podjezdza do skrzynki pocztowej i nawet nie wysiada z auta i wrzuca listy, poza miastem ludzie maja skrzynki przy dojazdach do posesji.

Z tym jest fajnie to nie podlega dyskusji ale reszta be.......a nie ze mozna i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena ubezpieczenia? Ubezpieczyciel nie zwiększa składni wraz ze wzrostem ryzyka?

Nie każdy. Ceny u niektórych są takie same a niektórzy proszą do 300% więcej. Wiąże się to z tym że póki co mamy do czynienia jedynie z gdybaniem.. jak zresztą w temacie da się zauważyć. Brak konkretów, czy statystyk które by potwierdziły że to jest powód nieszczęść. Czas to sprawdzi a póki co nie ma co wymyślać... i tyle :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak konkretów, czy statystyk które by potwierdziły że to jest powód nieszczęść. Czas to sprawdzi a póki co nie ma co wymyślać... i tyle :wink:

 

Zgadzam się z tym - oby tylko tych nieszczęść nie było za wiele i oby nie było za późno na zmiany  :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...