Skocz do zawartości

Rejestracja auta z kierownica po prawej stronie


rubel123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cofają liczniki tylko Polacy w UK przykre ale prawdziwe ale wszystko da sie sprawdzić robisz tzw HPI Clear i wychodzi w rejestrze oryginalny przebieg zawsze to robiłem przed kupnem auta kosztuje£19,99 śle warto. Mam ogłoszenie o polerowanie samochodów,korektę lakieru a głąby Polacy mi dzwonią za ile im korektę licznika zrobię nawet przeczytać ze zrozumieniem nie potrafią ogłoszenia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz ile taxi driverów i ciapakow robi "korektę" licznika co rok przed mot?? Wszędzie kombinują nie tylko Polacy

 

Sorry taki mamy klimat... ;-)

Może Nasze dzieci już nie będą zaraźone kombinowaniem z czasów komuny.

Ale auto idzie kupić ładne i niskim przebiegiem. ;-)

post-4530-0-39901900-1436796065_thumb.jpg

A tu z dedykacją dla chłopaków ze Ślunska. Haha

post-4530-0-30951400-1436796237_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiesz ile taxi driverów i ciapakow robi "korektę" licznika co rok przed mot?? Wszędzie kombinują nie tylko Polacy :P

 

cofanie si nie oplaca bo z HPI wszystko i tak wyjdzie dobra koniec OT jak ktos uslyszy ze zarejestrowal jakis znajomy RHD to niech da znac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



A jak ci wyjdzie kolego jak będziesz serwisowal sobie sam albo u kumpla i cofal co rok przebieg ?? Nie ma możliwości na wykrycie tego

 

I tu sie mylisz kolego sluchaj siedze 11 lat w autach i prosty przyklad ci dam jedziesz na przeglad np masz 75tys mil robisz przeglad i jest cos takiego jak system VOSA ktory jest obecny na kazdej stacji MOT czyli przebieg z przegladu rejestracyjnego jest wysylany do rejestru wiec nawet jak cofniesz licznik to i tak wyjdzie wiec nie mow mi ze nie da sie wykryc bo da sie i to bardzo latwo. Zgodze sie jedynie z toba ze znalezc auto w ladnym stanie w UK to trzeba sie najezdzic ze czasem rzygac sie chce od ogladania kolejnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie jedynie z toba ze znalezc auto w ladnym stanie w UK to trzeba sie najezdzic ze czasem rzygac sie chce od ogladania kolejnych aut.

 

Hmm a jeszcze wczoraj mało mnie ukamieniowaliście, jak wspomniałem, że z UK ciężko o "rodzynka". ;-)

Ale spoko, bez ot. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz kolego sluchaj siedze 11 lat w autach i prosty przyklad ci dam jedziesz na przeglad np masz 75tys mil robisz przeglad i jest cos takiego jak system VOSA ktory jest obecny na kazdej stacji MOT czyli przebieg z przegladu rejestracyjnego jest wysylany do rejestru wiec nawet jak cofniesz licznik to i tak wyjdzie wiec nie mow mi ze nie da sie wykryc bo da sie i to bardzo latwo. Zgodze sie jedynie z toba ze znalezc auto w ladnym stanie w UK to trzeba sie najezdzic ze czasem rzygac sie chce od ogladania kolejnych aut.

 

Czy ty mnie kolego rozumiesz co pisze ? Jedziesz na przegląd masz 75 tys mil za w ciągu roku robisz następne 50tys przykładowo i jedziesz cofnąć licznik przed motem na np 78tys i kto o tym wie oprócz ciebie ????? Nikt :) tak tu się cofa bo innej opcji nie ma . Nie działa tak jak w pl ze niemieć płakał jak sprzedawał z 500 tys a Polak skacze z radości ze kupił z 120 tys .:P

Hmm a jeszcze wczoraj mało mnie ukamieniowaliście, jak wspomniałem, że z UK ciężko o "rodzynka". ;-)

Ale spoko, bez ot. :-)

 

Wszędzie są kable i będą :P ja jak szukałem crvki to chyba z 8 oglądałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgadzam się angliki powinni jeździć tam gdzie ich miejsce. Sam wiem ze ciężko się jeździ tutaj z kierownicą po prawej stronie zwłaszcza miasto i drogi poza miejskie o wypadek nie trzeba się prosić . Autostrada nie ma różnicy. Ale już widzę dorobkiewiczow i cwaniaków stara 5 albo a6 jak się bujają za pół ceny :P

No i jak Radek powiedział narażają innych na niebezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się pogubilem :P zmej pytał jak ja dostosowalem swoje lampy aby jeździć po polskich drogach na czas urlopu :P mogę tak jeździc bo promień który pada na pobocze nie oślepia kierowców z naprzeciwka bo jest odbijany w droga stronę. Ale żeby przejść przegląd to muszą być lampy na przeciwny ruch :) naklejki zdają zadanie ale niestety przekłada się to na moc światła bo świeci do kitu ;p

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/294/3045815_20150813_113948.jpg

Tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po dłuższej przerwie wkońcu udało się kupić autko.Wszystko porobiłem przy nim i jutro jedzie do PL potem rejestracja, serwis u mojego ziomka i można śmigać RHD na polskich drogach :). No i oczywiście jakieś audio trzeba będzie założyć

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/01e987eb6a3e.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/093e95fa2720.jpg

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/43e12b94ac88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...