Skocz do zawartości

Tuba aktywna lark freebass 8a problem podłączenia z radiem JVC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem ostatnio tubę aktywną lark freebass 8a i mam mały problem z podłączeniem jej... + pociągnąłem z akumulatora, z masą wpiąłem się w jedną z śrub w bagażniku, rem podpiąłem pod radyjko tak jak ma być, oraz podłączyłem tube z radiem za pomocą kabla RCA i NIC... Na tubie zapala się dioda sygnalizująca i to tyle z działania tego "cacka" głośnik milczy... To jest już ruga tuba, pierwszą oddałem na reklamacje bo miałem identyczny problem, dostałem nową i to samo więc nie wiem co jest grane... Radyjko jakie posiadam to JVC kd-g301 dodam, że gdy wpinam kabel RCA gdy radyjko jest włączone z subwoofera wydobywa się dźwięk jak gdyby się załączał, ale nie gra.. gdy radyjko mam wyłączone i wyjmuje kabel RCA ten sam dźwięk załączania wydobywa się z lewego lup prawego tylnego głośnika w aucie. Jestem laikiem w tych sprawach więc jak coś to sorka, mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać mój problem bo jestem z lekka załamany i wkurzony bo to już druga tuba..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma,najprostsza metode podal kolega co zna sie na rzeczy.jak chcesz prostacki sposob to wez kabel 2 chinch do "tuby" i jack do np mp3 ki lub cos pochodnego.tylk taki kabel trzeba miec a nie stworzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ja obstawiam że w radiu wyjście RCA jest wyłączone ;) Miałem podobnego JVC u ojca i domyślnie Sub Out był ustawiony na OFF ;)

A pamiętasz może jak jak je się włączało? w meni nie mam nic takiego jak Sub out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...