Skocz do zawartości

glosniki 16 do vectry B do 400zl


Cober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) dlugimi wieczorami szukałem na forum i nie tylko tym kozystalem z opcji szukaj , pytalem roznych

 

ludzi jakie glosniki na przod do 400zl?? mialem brac EL kompy 6 ale mam sedana i nie wiem czy w

 

przyszlosci bede mial suba:/glosniki z przodu musza ladnie zagrac czysto i miec kopa lubie BASS:) zasilone zostana

 

pozniej wzmakiem- nie wiem jakim ale beda...

 

drzwi wyglusze a na glosniki moge przeznaczyc max 450zl... do muzyki techno elektro itp ale rowniez czasem hh...

 

 

prosze o pomoc :)

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj zestawu PB ES6C nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdziesz ale są to naprawdę dobre głośniki. osobiście mam je już prawie dwa latka i nie zamierzam ich sprzedawac no chyba że na 2XL ale to już droższa impreza :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież es6c grają bardzo delikatnym basem i w ogóle nie sa za głośne

wiesz to z autopsji czy tylko ktoś ci tak powiedział?

ja na początku miałem same es6c pod wzmakiem i wygłuszone drzwi i nie jedna osoba pytała się gdzie jest sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mak kilka koncepcji

 

PB 2XL6c

rainbow SLX 265

hertz esk

aiv/rainbow slx 165 delukse... oto link

 

http://www.allegro.pl/item562275469_aiv_ja...eluxe_fvat.html

 

ktore z ponizszych??

 

powtarzam samochod w sedanie i przod ma miec kopa:)

 

[ Dodano: 2009-02-25, 08:32 ]

Earthquake Power 4300 TXO

 

to 4 kanalowy

 

EARTHQUAKE ANNIHILTOR HA400C

 

ten 2kanalowy

 

mozecie mi cos powiedziec o tych wzmacniaczach:/ jak graja bo do pierwszego wcale nie moge danych znalesc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok:) ale wydaje ponad 500zl na same glosniki na przod i chcialem sie poradzic ktore zagraja z dobrym kopem i dosc czysto w calym pasmie??

bo po co brac PB za 500zl jak moge helixy za 200 i bedzie podobnie:/

 

Nie będzie podobnie. Helixy są dobre na początek, ale to nie najwyższa klasa. Zagrają dobrze i czysto, ale wówczas, kiedy nie będziesz miał porównania z niczym lepszym. Zagrają oczywiście o wiele lepiej, niż jakiekolwiek fabryczne głośniki. Natomiast w momencie, kiedy przesłuchasz coś lepszego - będziesz wiedział, że Helixom jednak wiele brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak weszlismy troche wyzej z kwota to w ok. 550 PLN moze jak lepiej jeszcze poszukasz to znajdziesz za mniej to proponuje

Hertz 165 HSK . Nie wiele ma wspolnego z nizszymi seriami DSK i ESK (ktore zabijaja ucho tweeterem).

Podobno w cenie do 600 PLN ciezko znalezc im konkurenta (chodzi o nowe) - i oczywiscie rodzaj muzyki. Te głosniki rowniez nadaja sie do mocniejszych uderzen i wytrzymaja duzo maja 125W RMS.

 

Mam je u siebie zamontowane i słucham Dance, Techno i HH i naprawde nogawki chodza :) A dzwiek jest czysty i dla mnie wystarczajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za zainteresowanie tematem :)

tak mozna w nieskonczonosc:) jeszcze 50zl i beda lepsze a potem znow 50 i beda lepsze :P

 

moja granica nie do przebicia to 500zl na dobry zestaw przedni:) RE ma tez jakies oferty na przod:) co o nich mi powiecie?? albo te rainbowy slx?? ma ktos je??

albo inna firma :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Morel Tempo 6. 120W w sinusie. Niestety moge je porównac do DB 62.1 no i oczywiscie wiadomo wyszza polka. Dużo lepsza klarownosc i wykop. Mysle ze warto sie nimi zainteresowac. Oczywiscie jezeli intersują Cie uzywki to sa teraz na allegro do sprzedania. :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...