Skocz do zawartości

jakie radio do 300zl ?


dyder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko jakie radio byście polecili do 300zł raczej używke bo nowego nic ciekawego nie kupie. Słucham głównie house, electro nieraz trance. Myslalem na pionieerem DEH-30MP albo jakas alpine co o tym sadzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego ci potrzebne radio tzn czy pod seryjne glosniki czy pozniej bedziesz cos zmienial jak nic nie chcesz zmieniac to wybiez takie jakie ci sie podoba z wygladu moze byc z pionka a jak chcesz brnąc w CA to musisz dolozyc na cos lepszego... ((rozwaz cda-7876rb ;p oto link http://www.audiophile.pl/p/212_alpine_cda-7876rb jest na giełdzie w sprzedam na forum)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio ma byc do rozbudow w planach mam suba i zestaw odsoparowany na przod, czyli dobrze by było jak by mial sterowanie subem i najlepiej 2xrca :) ta alpinka mi sie podoba. Jak myślicie ile mogł bym dostać za mojego pionieera deh-4700mpb ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw na allegro to zobaczysz:) sprzedaje ta alpinke ma wszystko co potrzeba 3 pary rca i sterowanie subem i wiele innych ustawien bardzo przydatnych w zupełnosci wystarczy:)

 

 

mam na sprzedaz jak cos wal na pw na pewno sie dogadamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwaz cda-7876rb
weź pod uwagę, że nie czyta mp-3... :)

 

z nówek może CLARION DB188RMP lub trochę droższy CLARION DB288RUSB jakościowo nie najgorsze za tą kwotę, wiadomo dźwięk nie ten co w alpine i to jeszcze w serii CDA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten DB288RUSB jest niczego sobie, bawie sie nim od kilku dni i daje rade. Ciekawe jak z lepszym sprzetem a narazie ciagnie 4 glosniki alpharda 20cm ( jakies poprzedniego wlasciciela ) i nie jest zle ^^ ale na dniach el compy beda, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci zarówno na ładnym wyglądzie jak i dźwięku to może coś z Kenwooda serii KDC-7xxx 8xxx.

Ja ostatnio na balledro za 400 PLN wygrałem - KDC-W7534U i jestem jak na razie zadowolony.

 

Jak ja lubie te Kenie :wstyd: jak używki to właśnie te wyższe serie ( z burr brown'em)

A jak nowe to KENWOOD KDC-W6031 za 300 w sklepie można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

 

 


Ty jesteś ten sam dolphin123 co na diyaudio.pl?
Tak.

 

 

 


Do czego to ma być? Ma być jakościowo czy takie sobie granie i flac dla wygody?
Dokładnie. Nie siedzę w temacie i nie wiem co aktualnie sensownego jest na rynku. Jeżeli w 3stówkach nie ma radia sensownie grającgo które odczytuje flaci, to sobie podaruje i szukam czegoś cd/mp3. Tylko pytanie czego...? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...