Skocz do zawartości

Funkcja Loud a subwoofer


Ategan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Przeglądałem setki stron (no może nie dosłownie setki) i nie znalazłem informacji których potrzebuje, mianowicie chodzi mi o funkcję Loud, wiem ze zwiększa ona parametry dźwięku przy cichym słuchaniu itd. i faktycznie slucha się lepiej muzyki przy samym radiu. Zastanawia mnie czy warto używać tej funkcji przy subwooferze, juz sam wzmacniacz daje mu poszaleć a przy funkcji loud dostaje jeszcze więcej "powera", czy nie zaszkodzi to subwooferowi albo wzmacniaczu?

Funkcja warta uwagi czy tylko będzie męczyć sprzęt w takiej sytuacji? z góry dziękuję za pomoc.

Sprzęt to:
Radio JVC KD-R45
Wzmacniacz Kenwood KAC-923
Subwoofer JBL GT4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jestes, czytałem takich pierdo lamento tyle, ze rzygać sie chce i żadne nie odpowiedziało na moje pytanie. Na każdym forum debil przekrzykuje debila i i nie wiadomo w koncu co jest co. Wiem jak działa loudness i do czego służy, moje pytanie dotyczy czego innego a więc "nie pierd...ol" mi tu jak nie potrafisz wypowiedzieć się na temat tego CZY WARTO UŻYWAĆ TEJ FUNKCJI PRZY SUBWOOFERZE, CZY NIE ZNISZCZY TO SAMEGO SUBWOOFERA BĄDŹ TEŻ WZMACNIACZA.
Z tego co mi wiadomo forum jest od dyskusji i pomagania mniej doświadczonym laikom a więc z problemem zwracam się do inteligentnych i kulturalnych ludzi z nadzieją, że uzyskam pomocy a nie skierowania na strone z której dowiem się tego co już wiem o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jestes, czytałem takich pierdo lamento tyle, ze rzygać sie chce i żadne nie odpowiedziało na moje pytanie. Na każdym forum debil przekrzykuje debila i i nie wiadomo w koncu co jest co. Wiem jak działa loudness i do czego służy, moje pytanie dotyczy czego innego a więc "nie pierd...ol" mi tu jak nie potrafisz wypowiedzieć się na temat tego CZY WARTO UŻYWAĆ TEJ FUNKCJI PRZY SUBWOOFERZE, CZY NIE ZNISZCZY TO SAMEGO SUBWOOFERA BĄDŹ TEŻ WZMACNIACZA.

Z tego co mi wiadomo forum jest od dyskusji i pomagania mniej doświadczonym laikom a więc z problemem zwracam się do inteligentnych i kulturalnych ludzi z nadzieją, że uzyskam pomocy a nie skierowania na strone z której dowiem się tego co już wiem o.O

Czy przynajmniej raz zastanowiłeś się lub podjąłeś próbę samodzielnej interpretacji krzywych opisujących tą funkcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...