Skocz do zawartości

Kask i kurtka na moto


lksgrzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po pierwsze tematyka mało związana z CA i nie wiem czy odpowiedznie miejsce na ten temat.

Mianowicie przymierzam się na zakup kasku dla mojej żony oraz kurtki dla siebie.

Pytam was bo wiem że zajmujecię się różnymi profesjami i może znajdzie się ktoś z forum co ma wtyki na takie artykuły i może da jakąś zniżkę dla forumowicza.

Kask raczej Rozmiar "s" cena do 600zł nowy. Więcej wymagań nie mam byle nie różowy :rotfl:  (jakiś wyższy model LS lub jak da radę to jakiś AGV, ARAL lub inna renomowana firma)

Kurtka rozmiar raczej XL, XXL wszystko do dogadania (zmierzenia), materiał kordura lub coś podobnego, raczej czarna. Firma RST, Alpine star itp. Cena do 900zł za nową lub (może być używka ale nie znorana)

Będę wdzięczny za pomoc. Napisałem tutaj bo wolę dać zarobić "swoim" niż jakimś naciągaczom.

 


Jeżeli nie ma u nas nikogo takiego to może polecicie jakieś sklepy gdzie można było by nabyć to co potrzebuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio myślę że nie jesteś aż tyle większy ode mnie może faktycznie coś by przypasiło. Jak masz jakieś foty to możesz podesłać.

Może ktoś coś jeszcze wie na ten temat bo wiedzę niemrawo jakoś :wink:

A wiem że kilku z nas tu lata na motocyklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz przy sobie nie posiadam fotek. :(

 

Jakościowo fajne rzeczy. Szkoda ze wyrosłem. Kurtka i spodnie z cordury z wypinanym ociepleniem funt&co. Zólwik. I najbardziej zły jestem ze wyrosłem ze spodni Reuscha. Forma bojówek z ochraniaczami. Wersja letnia z kilkona wywietrznikami i wypinanymi nogawkami (spinanymi paskami w łydkach i kolanach żeby nie furkotały.)

 

Wszystko oprócz kombi z funt&co było kupowane w Niemieckim POLO.

 

Kaski też mam zestaw nolana z podnoszona szczęka i interkomem. W takich samych kolorach. Damski chyba S i męski Xxl.

 

Teraz mam integrala carbonowego a żona przesiadła się na chopera wiec szczękowce też bedą do odstąpienia :)

 

 

 

Używane wszystko było kilka razy bo w sumie w tamtym okresie nie miałem za bardzo czasu jeździć na Moto :(

 

Jak ci się nie spieszy to może by ci coś podpasowało.

 

:)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Teraz mam integrala carbonowego a żona przesiadła się na chopera wiec szczękowce też bedą do odstąpienia :) warto bo nie ztyrane i w niecodziennych malowaniu ori :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Coś ten tapshit namieszał i już nawet poprawić nie mogę :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...