Skocz do zawartości

Tuchola i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i tak bede w Tucholi ale dopiero w niedziele. Jak cos to piszcie. W niedziele ma sie ocieplic wiec moze znajda sie chetne osoby.

Ewentualnie jezeli chodzi o miejscowkę to mozna tez na parkingu Bramy Pomorza - to galeria okolo 20km od Tucholi w strone Chojnic. Piotrsaint jest z Chojnic ale nie wiem czy nie jest zajety i czy cos u niego plumka. Pozatym moze ktos sie zjawi z Gdanska albo Stargardu bo to max. 100km w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pozatym moze ktos sie zjawi z Gdanska albo Stargardu bo to max. 100km w dół.

Często zjeżdżam do rodziców do Starogardu, dlatego myślałem, że zawitam do Tucholi, ale w ten weekend niestety raczej nie zjadę, a od siebie mam 150km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym właśnie tą preferował, łatwy dojazd z każdej strony i zwykle dość pusto.

Ale ta na leśnym parkingu też mi się bardzo podoba, ma swoje plusy, dodatkowe, nie tylko te , o których mirek pisze i raczej do niej bym się skłaniał :)

Czyli ta ->https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B033'04.3%22N+17%C2%B051'51.8%22E/@53.551207,17.864399,1888m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Podobnie jest i na tym leśnym parkingu

https://www.google.pl/maps/dir//53.544004,17.931436/@53.544667,17.9284749,5767m/data=!3m1!1e3!4m4!4m3!1m0!1m0!3e0

Chyba nawet jakiś rożen tam działa okresowo :)

Nie ma co wiele gdybać :) ja i tak cały weekend w okolicy będę a jak widzę, to niedziela jest bardziej od soboty na topie więc niech będzie, godzina tylko pozostaje i miejsce. 

To niech będzie ten parking przy czarnej drodze w opcji pierwszej o godzinie 14.

 

 

 

Piotrsaint jest z Chojnic ale nie wiem czy nie jest zajety i czy cos u niego plumka.

Czy plumka to nie wiem ale zajęty to może być :)

 

 

No to można pomyśleć o innym dogodnym terminie bo wyjdzie z tego tyle że spotkają się 2 osoby:p

 

I to już dobry początek jest. Przez jakiś czas w Łodzi właśnie tak było.

 

 

Też bym podjechał :)

 

To teraz już wiesz gdzie i kiedy, bardzo daleko nie masz jechać :)

 

 

ale w ten weekend niestety raczej nie zjadę,

Ten bożociałowy też może być fajny, wtedy może być powtórka ze spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą wybierać, to niech zostanie pierwsza miejscówka.

https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B034'45.8%22N+17%C2%B052'11.3%22E/@53.579382,17.869819,1887m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

 

Czyli niedziela 14 też zostaje, chyba już ciepło będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff kiedy dokładnie jedziesz w stronę Tucholi może po drodze odsłuchali byśmy się nawzajem? Przydało by sie trochę krytyki co do moich furtek :kwasny:

A i z chęcią bym posłuchał twojego auta. Tylko muszę wiedzieć kiedy smigasz i o której godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sinoff kiedy dokładnie jedziesz w stronę Tucholi może po drodze odsłuchali byśmy się nawzajem?

Tak dokładnie to nie jestem wstanie określić godziny ale jakbyś priva przeczytał... :)

Nie widzę przeszkody żeby jakąś przerwę w drodze zrobić na odsłuchy :) i krytykę drzwi oczywiście :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wielkie podziękowania za miłe przyjęcie i poczęstunek dla Grzecha i jego Kobiety :)

Nie ma za co u nas zawsze drzwi szeroko otwartę :D

 

 


Krytyki drzwi nie było bo i nie o drzwi sie sprawa rozbija :hyhy:

I tu dziękuję Ci Grzesiu za dobre rady i "spojrzenie" z innej strony na moje problemy. Teraz wiem czego mam się trzymać i co robić dalej.

Jeżeli chodzi o grą twoich wf to :padam: mam nadzieję że u mnie też kiedyś tak zagrają.

Pozdrowienia dla was aszystkich dzisiaj. Miłego słuchania panowie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za spotkanie. Taki niepozorny spot a ile sie czlowiek dowiedział. Doszukiwałem sie roznych cudów w graniu a okazalo sie ze problem lezy w podstawach.

No i mam teraz duzo motywacji zeby kręcić gałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...