Skocz do zawartości

Lakiernik samochodow zabytkowych.


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwij się do CASKP , ostatnio w Mielcu otworzyli lakiernie najnowocześniejszą w PL, nawet pistolety mają elektronicznie sterowane a i malować potrafią.

Osobną kwestią jest pewnie cena za malowanie, ale C3 chyba będzie tego warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej istotne jest przygotowanie do lakierowania, niż samo lakierowanie.

 

Jak sprzedawałem swojego Mustanga "66, to poszedł do piaskowania, potem tam gdzie było trzeba, czyli podszybie zostały wstawione nowe elementy, całość spawów , łączeń zacynowana i taki poszedł na podkład do lakierni, a potem po dobrym przygotowaniu go pomalowali, tyle że całość przygotował blacharz z doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swego czasu szukałem takiego lakiernika dla swojego 123. W Rumii jest gościu, który robi tylko stare auta (roczniki 50-70).

Byłem, gadałem i widziałem jak pracuje- polecam.

Nie pamietam nazwiska ani nie mam nr telefonu. Jedynie chyba droge pamietam. Ale to było kupe lat temu.

 

Jak nie znajdziesz nikogo to daj znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc z okolic, wazne zyby byl dobry.

Mam jeden namiar od Vincent'a. Zobaczymy co wyjdzie bo wszyscy do tej pory jak slyszeli "laminat" to od razu rezygnowali.  :wink2:

Wcale się nie dziw. To "najtrudniejsze" do wyprowadzenia g. aby bylo dobrze. Gdybys byl z mazowieckiego to bym pomogl. Nie jedna juz c3 robili. Oczywiscie tanio nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema,

 

Odświeżę temat bo chciałbym pomalować swojego zabyta :rotfl: Są dwa warianty albo będę malował pojedyńcze elementy których zrobiło się już sporo, albo będę malowal auto po całości poza dachem. Blacharka jest zrobiona więc zostało przygotowanie i malowanie.

Szukam sprawdzonego lakiernika, który zrobi to dobrze (auto ma zostać u mnie na długo), i za rosądne pieniądze. Nie musi być szybko bo mam czym jeździć poza Hondą i nie musi być blisko Warszawy.

Szukam naprawdę sprawdzonego człowieka bo nie mam juz ochoty z użeraniem się z pseudo specami.

Będę bardzo wdzięczny na pomoc.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego ale najtańszy nie jest.

Możesz mniej więcej powiedzieć ile się ceni za element lub przykladową robotę?

 

Wiem że za dobrą robotę trzeba zapłacić ale ze względu, że auto nie jest za dużo warte nie chciałbym wydać furmanki pieniędzy. Mam już jedną ofertę za 10koła i robią na najwyższym poziomie i mimo, że bardzo lubie swoje auto to niestety nie jestem w stanie wydać tyle na malowanie 19-letniego Civica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano 13 czerwiec 2014 - 16:56

 

dirtyweekender, dnia 13 Cze 2014 - 16:14, napisał:

 

Nie musi byc z okolic, wazne zyby byl dobry.

 

Mam jeden namiar od Vincent'a. Zobaczymy co wyjdzie bo wszyscy do tej pory jak slyszeli "laminat" to od razu rezygnowali. :wink2:

 

Wcale się nie dziw. To "najtrudniejsze" do wyprowadzenia g. aby bylo dobrze. Gdybys byl z mazowieckiego to bym pomogl. Nie jedna juz c3 robili. Oczywiscie tanio nie bedzie.

 

 

Eee. tam - nie taki laminat straszny jak go maluja ;) U nas np. z laminatem z 82, ktory wygladal tak:

 

http://imageshack.com/a/img571/5407/cuab.jpg

 

 

 

Robimy cos takiego ;) (niestety autek, poza swoimi, nie dotykamy):

http://i.imgur.com/MEmhPLq.jpg

http://i.imgur.com/kuwWwvt.jpg

http://i.imgur.com/OsgftPq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...