Skocz do zawartości

Jaki materac do spania :)


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fubu - dozbieraj parę zł i kup coś sprawdzonego np na piance plus kokos i będziesz miał na kilka lat, a tak kupisz byle co i za rok wymiana, szkoda pieniążków


sprężyny kieszeniowe są mega miękkie, nie lepiej zwykle sprężyny typu (bonnel)plus obustronny kokos i pianka, koszty podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, te co podałem powinny być ok.

Wiem co piszę, bo trochę tego natargałem i na wywalałem :D

Mało osób zdaje sobie sprawę, ale równie ważne jest dobre łóżko ( stelaż ) do tego typu materacy, bo już nie mówię o bajerach typu łóżko pojedyncze regulowane w kilku płaszczyznach z pilota i itp. na sprężynach.

Na zachodzie ludzie inwestują naprawdę duże pieniądze w "spanie". U nas leci się po kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin masz racje jeśli chodzi o stelaż jak i sprężyny, tez pracowałem spory czas w produkcji materacy :D nie każdemu odpowiadają kieszeniówki bo sa bardzo miękkie moim zdaniem w pracy są idealne ale w domu :D  najlepiej aby fubu podjechał do sklepu i zobaczył co mu odpowiada,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz kilka lat łóżko pompowane z jyska za 300 pln (nie mylić z materacem pompowanym) i nie chcemy z zona innego łóżka do sypialni. A wczesniej mielismy kilka wypasionych materacy z komorowkami kokosami i innymi wodotryskami :)

 

Kupiony na szybko jako tymczasowy przy przeprowadzce i sprawdza sie juz kilka lat :)

 

Mi si śpi na tym rewelacyjnie :) twardość regulowana wg humoru i potrzeby :)

 

2 razy uszkodził nam sie to bez patrzenia do pudełka przynieśli nowy z półki i przedlużyli gwarancje na kolejne 2 lata. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...