Skocz do zawartości

Dobór głosnika i wzmacniacza bmw e46 cabrio


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , chce w swoim aucie wsadzić w miejsce podłokietnika  głośnik basowy wraz ze skrzynią . Po wywaleniu worka na narty i pomiarach wcisne w to miejsce bez rzezby coś takiego

 


 

 potrzebuję do tego dobrać dobry głosnik i dobry niedrogi wzmak tak coby podkreślić bas którego w cabrrio nie ma .  

 

dodam że nie znam sie na tym kompletnie

 

-- So 19:19, 10 maja 2014 --

 

po zdjęciu wyglada to tak

 


 

a chce uzyskać takie coś

 


 

jednostka sterująca to eonon d5150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 300zł


dodam że z zestawem głosnik plus wzmak chciałbym sie zamknąć w 600 650zł , skrzynie taką jak podałem link już zamówiłem


a więc panowie kto coś doradzi , troszke poszperałem i myślałem o głośniku jbl GTO 804  tylko zupełnie nie wiem jaki do tego wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro najpierw kupiłeś skrzynkę, to teraz musisz dobrać głośnik, który zagra w takiej pojemności- helix.

 

Wpisz w szukajkę helix w8 i zobacz czym był/ jest napędzany i szukaj. Jak Ci kasy nie wystarczy, to wstrzymaj się i dozbieraj kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix w 8 spoko głośnik, ale dać za używany 400 zł., to lekka przesada... Od Kolegi MienkiN kawałek czasu temu nabyłem ten przetwornik wraz z oryginalnym BR za 250, zresztą, przewinęło się już sporo tego w cenie max do 300 zł i tyle warto dać. Moim zdaniem był to wymagający sub, jeżeli chodzi o wzmacniacz, choć w używkach można przebierać jak w ulęgałkach :D Co do suba, to wiadomo, że RE Audio RE8 zagra w takiej małej budce (ew. Excursion), JBL GTO 804 również radzi sobie w takiej ciasnocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynie taką jak podałem link już zamówiłem

A tak z cikawości jak Ty chcesz ją zamontować bo tak jak patrzę po tych zdjęciach to wydaje mi się że głośnik będzie grał do bagażnika  :wink2:

Jeżeli tak to to rozwiązanie nie zapewni Ci raczej 

 

 

podkreślić bas którego w cabrrio nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...