Skocz do zawartości

Uszkodzony woofer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko,dzisiaj grzebalem przy aucie,wlaczam radio a tu prawa strona nie gra jak nalezy,tzn woofer wogole sie nie rusza,wylaczylem wszystko,wykrecilem go a tu membrana sie wogole nie rusza.CZy glosnik moze sie wy....ł czy jest jakas rada na to,kupilem glosniki jakies rok temu od goscia z mikołowa,wiec gwarancja niby jeszcze jest na nie,tylko nie wiem czy jest sens je reklamowac.PS.Glosniki to PB 2XL 60C,doradzcie cos panowie.z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnes wlasnie sie kreci wiec????nic nie robie na sile.Gwarancja rzecz wzdgledna jesli wysle do goscia raz kasa na wysylke,dwa kasa na powrot i nie masz gwarancji jak to w naszej kochanej polsce ze szukaja tylko i wylacznie powodow zeby nie naprawic ani oddac kasy.


Na Plebiscytowej ta gwarka ma być?

Zdajsie taki dosyc gosciu jakis forumowicz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Magnes wlasnie sie kreci wiec????nic nie robie na sile
puscil klej na ukladzie magnetycznym i zaklinowal cewke w szczelinie

 

ja bym wysylal na gwarancje, bo to powinna obejmowac

ale jak juz wspomnieliscie to polska i kazdy chce sie wymigac od reklamacji...

 

jak sie nie uda to moge naprawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeżeli nie ma śladu upadku-nie chodzi mi o wyegzekwowanie jej jeżeli faktycznie upadł, to jak najbardziej zasadne jest o tą gwarancję się ubiegać.

 

Spytaj Bartka (sinsemilla)  jak mu fona odrzucili z gwarancji , bo ponoć upadł ... śladu nie było , no i teraz idź z tym do sądu  :kwasny:  Pewnie też słyszałeś o paczkach z subami , które po podróży okazywały się zakleszczonymi złomami a śladów upadku zero ... oczywiście Mayday może inaczej do tego podejść i uzna gwarancję , więc nic nie stoi na drodze  go wysłać i spróbować  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź teraz 17 maja na zawody CA do Sosnowca , spota zaliczysz (kilka osób ze strefy będzie :hyhy: ) i od razu spytasz o ten głośnik , bo na bank będzie Mayday ze swoim punciakiem  :wink:

Moge liczyc na wsparcie z forumowych kolegów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no widzialem goscia osobisty odbior byl sprzetu tylko chodzi mi czy ktos go zna osobiscie i moze jakies male wsparcie dac jesli chodzi ze sprzet byl dobrze zainstalowany,choc osobiscie nie mam nic sobie do zarzucecnia w sprawie instalacji.bylo by milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


luki, dnia 02 Maj 2014 - 21:43, napisał:

Mi w Tempo6
luki, dnia 02 Maj 2014 - 21:43, napisał:

na gwarancji wymienili bez problemu.
 
Szymonowi podziękuj 

dlatego pytalem czy warto sie bawic co i jak,moze faktycznie wybiore sie do sosnowca bo i tak mialem sie wybrac a wiem ze forumowicze sie beda wybierac wiec moze ktos cos doradzi,a wezme wszystko zeby mozna bylo oddac jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Spytaj Bartka (sinsemilla)  jak mu fona odrzucili z gwarancji , bo ponoć upadł ... śladu nie było , no i teraz idź z tym do sądu    Pewnie też słyszałeś o paczkach z subami , które po podróży okazywały się zakleszczonymi złomami a śladów upadku zero ... oczywiście Mayday może inaczej do tego podejść i uzna gwarancję , więc nic nie stoi na drodze  go wysłać i spróbować 
Ależ oczywiście że zdaje sobie sprawę z realiów w naszym pięknym kraju.Jednak gdyby zakładać że tak będzie w każdym przypadku to też normalne by to nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...