Skocz do zawartości

BMW E-36 Compact - budżetowy mix :)


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat Babci zrobił milowy krok w tył... Wyjęte zostało praktycznie wszystko z CA z auta, gdyż przeznaczyłem je na sprzedaż :) Dlaczego po tak krótkim czasie od kupna ? A no dlatego, że łażę do pracy 150 m w jedną stronę :D a auto stoi, jednak żadnego ciśnienia. Nie sprzeda się, spoko, ma świeże OC i jest gotowe do jazdy w każdej chwili :) Także jak ktoś szuka niedrogiego i pewnego auta do jazdy, to można się kontaktować :)

 

Co zostało ? Wooferki Eton Pro, tweetery z tego właśnie zestawu umieszczone w trójkątach, na tyle seryjna Nokia 13,5 cm + tweetery seryjne :rotfl: Na przodzie dodatkowo gra średniak w drzwiach (ori tweeter został w drzwiach odłączony). Całość jest spięta fabryczną instalacją, pasmo dzieli zwrotnica (nie wiem czy i wzmacniacz jakiś seryjny to jest również ? ) w bagażniku, którą przypadkiem namierzyłem :D Jednostka główna, to z powrotem Eclipse. Do słuchania empeczy zestaw jak znalazł :P

 

W niedzielę pojawił się problem, grało wszystko, auto zgasiłem i już się nie włączyło :/ sprawdzam napięcie na kostce - lipa 9 V, zaczęło rosnąć, ale radio nie odpala, gdyż wtedy spada na 1,8 V :/ Jest gdzieś przerwa na zasilaniu radia, kostki są ok, bo wszędzie pokazuje to samo... Już wcześniej na Alpinie przy głośniejszym słuchaniu rozłączało radio. Trzeba puścić bezpośrednio z aku nowe druty do kostki.

 

Większej instalacji nie przewiduję w tym aucie więcej. Jeżeli zostanie u mnie, to mam miejsce dla malutkiego wzmacniacza i wtedy podłączę przód w jakiś "cudowny sposób" i po konsultacji, niewykluczone, że wpadną jakieś "oldschoolowe jajka" w półkę :rotfl: Wiem, że to może razić niektórych, ale w tym aucie taki ew. plan.  No chyba, że się zmobilizuję na tą skrzynkę z żywicy w boczek. Tak to wygląda na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...