Skocz do zawartości

CZym wzmocnić zewnetrzna blache drzwi???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie wzmocnienia zewnetrznej blachy drzwi,co polecacie i na co to kleici zanim mata pojdzie?Czy lepsze rurki alu czy plaskownik i jakie???bylbym wdzieczny za pomoc .pozdrawiam.PS najlepiej zeby sie wypowiadali Ci co maja zrobione zeby temat byl pomocny w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ewentualnie jeśli duża i wiotka powierzchnia to może jakieś profile w kształcie "U" z pozawijanymi górami na zewnątrz tylko że to stalowe jeśli chodzi o wagę.. Takie dziurkowane profile są stosowane w zawieszaniu półek w domu w szafach.. Klejone na sylikon jak by do szyb czarny i twardy po wyschnięciu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to samochód że taki hardcore ma być?

 

Wolałbym dać bomba i po kłopocie.

Golf Mk3 3D wydaje mi sie ze blacha jest malo sztywna,bede klad na nie hollywooda hrk

 

 

Wolałbym dać bomba i po kłopocie.

mozesz rozwinac o czym dokladnie mówisz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stp bomb.

 

Jesteś tu już chwilę a takie pytania ;)

Wiesz nie wszyscy musza akurat na forum czytac wszystk,jakos nie wpadlo mi to w oko zeby pamietac,a co do tematu to nie znalazlem zeby cos bylo konkretnie napisane.jezeli uwazasz ze ten temat jest zbedny to mozesz sobie go usunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie wkleił płaskownik, teownik, ceownik poprawi się sztywność. Według mnie sama mata nie usztywni wystarczająco wiotkiej blachy (jeśli taka akurat jest w tym przypadku)

 

Ważne jest też na co kleimy wzmocnienia. U mnie bardzo dobrze sprawdziły sie płaskowniki z alu blachy 2mm na twardy klej. ( jakaś masa uszczelniająca do auta, szara)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przyłożysz do klejenia to nic nie będzie brzęczało

Wiesz wydaje mi sie ze nigdy nie masz pewnosci ze nie bedzie brzeczalo,dlatego chcialbym jakos to wzmocnic i miec chodz troche wiecej szans zeby bylo lepiej niz pozniej mowic ze moglo byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...