Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czytałem kiedyś wywiad z gościem.

 

Miał walczyć na gali, wtedy jak Adamek puknął Gołotę , ale trafił do aresztu a później do paki. Za jakieś rozróby oczywiście, zdaje się coś na lini Wisła-Cracovia, bo gość z tamtych okolic.

 

Generalnie zapowiadał się ponoć bardzo dobrze, niektórzy twierdzą że nadal tak jest.

 

Taki polski Mike Tyson.

 

Ale pod kopułą.. sami widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to wstyd mi za takich Polaków, żenujące zachowanie...

zachowanie jak na ustawce

burak ten "polaczek"

Ale pod kopułą.. sami widzicie.

 

A mnie wkurza że tacy jak wy gadają na forach takie głupie teksty ... Najpierw obejżyjcie więcej niż jeden film który nie pokazuje niczego o tym gościu , uważam że właśnie on jest jednym z bardziej poukładanych polskich bokserów młodego pokolenia .

 

Pozatym byliście kiedykolwiek na ważeniu na żywo ?! na bank żaden z was nie był i nigdy nie walczył , nie macie pojęcia jak tam jest i jakie są tam emocje ( idą iskry ..) gość przystawił mu pięść do twarzy to się zdenerwował ( tak się nie robi )

Na potwierdzenie obejżyjcie ą wypoiwedz po walce i porównajcie z innymi bokserami np. Adamkiem

Szpilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że tacy jak wy gadają na forach takie głupie teksty ... Najpierw obejżyjcie więcej niż jeden film który nie pokazuje niczego o tym gościu , uważam że właśnie on jest jednym z bardziej poukładanych polskich bokserów młodego pokolenia .

 

Bury22 jak na razie to Szpilce "układanie się" bardzo dobrze wychodzi. Pseudokibic, napaść z kradzieżą, więzienie... jak na 22 lata to spory dorobek poza ringowy. Wielki talent... Dragon też miał być białym Majkiem Tajsonem.... resztę sobie dopowiedz. Ja tam do niego nic nie mam i życzę mu jak najlepiej, ale gość ma 6 walk odbytych z kelnerami a już media zrobiły z niego Boga, co skrzętnie wykorzystuje :) z resztą w tym naszym piekiełku boksu "zawodowego" jest tak samo jak w KSW, media robią przed galami atmosferę, że to najlepsi polscy wojownicy KSW/MMA itp itd, a przyjeżdża zbieranina grubych wojowników ze środka stawi światowej i demolują ich przed czasem...

Dlatego od jakiegoś czasu lubię oglądać te KSW/Boxing Najty pod wpływem... bo na trzeźwo człowiek traci tylko nerwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam startowałem w KSW i nie miałem Grubasa :) , Startuje tam też sporo ludzi ode mnie z klubu (berserkers )i chłopaki są nieźli , ale fakt ... to nie jest nawet europejska czołówka . Życie jest weryfikowane za oceanem gdzie mamy tylko 2-3 dobrych zawodników ALE !!! nie lubię jak ktoś wypowiada się w tak obraźliwym tonie co do innych . Szpilka co ma za pazurami to ma (nie znam gościa) tylko proszę bez takich :)

 

ps. Co do mediów masz rację to jest dramat polskiego sportu że celebryci którzy nic nie potrafią zaraniają kilka (kilkanaście) razy więcej niż zawodnwicy którzy poświęcają się przez lata...

 

Tak żeby całkiem off topa nie robić , obejżyjcie filmik (wiem że długi) bardzo fajna kompilacja mma :)

NEVER SAY DIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:0 http://wikivids.wrzuta.pl/film/1R6LhgO96T7/potezne_naglosnienie

 

http://www.youtube.c...feature=related

 

Jak się spławia telemarketerów?

Heh no ja pracuje jako telemarketer :D poprostu wystarczy powiedziec 3x nie albo ze sie nie ma czasu rozmawiac. 3 x nie wystarczy, troche asertywnosci wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...