Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale tego to jeszcze nie widzieliście :przestraszony:

 

Jest to jeden z filmów promujących miasto Gdańsk :) Nakręcony przez poważna agencje reklamową. Jeden z kilku podobnych filmów :) Nawet była afera - o co kaman :D

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kontrowersyjna-kampania-promuje-gdansk-jako-miasto-wolnosci-wideo Tutaj reszta takich kwiatków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wpis z pewnego forum, enjoy :)

Odświeżę temat, gdyż do AS'a podłączyłem głośnik JBL GT5-15" (okazyjnie kupiony używka za 100zł ;p), pod głośnik wykonałem skrzynię zamkniętą zgodnie z zaleceniem producenta 43L z 19mm MDF, poskładana na kleju do szyb samochodowych, jest tak szczelna, że po wciśnięciu głośnika ręką, wraca się jakieś 5-10s. ;p Podłączyłem go w mostku, dostaje więc te 500W RMS, głośnik ma 300. Powiem Wam, że gra niemiłosiernie mocno i nisko. Przy prawie max gain'ie głośnik potrafi "puknąć" czyli max wychył pomimo tak szczelnej skrzyni... więc te 500W z twistera jak najbardziej prawdziwe...

 

Pytanko, zastanawiam się nad dokupieniem drugiego takiego JBLa i zrobieniem skrzyni pod dwa, obie komory osobne, zamknięte, jedna 43L druga 50-60L żeby uzyskać szersze pasmo, podpiąć pod mostek w 2Ω gdzie Twister ma 750W, głośniki 2x300W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie facet ciężarówką, przejeżdża pod mostem i bach zaklinował się. Przyjeżdża policja, jeden z nich obchodzi auto w koło i mówi do kierowcy

- co, zaklinowało się?

- nie ku.wa, most wiozę i mi się paliwo skończyło

 

Pod blok na blokowisku podjeżdża czarne BMW. Wychodzi z niego wielki

byk, skórzana kurtka, łańcuchy, rolex, wielki kark i krzyczy.

- Za*ebali!

Nic się nie dzieje. On znów:

- Zajeb*li!

Znów nic, krzyczy ponownie:

- ZAJEB*LI!

W końcu na jeden z balkonów wychodzi ponętna blondyneczka i krzyczy:

- Ile razy mam ci powtarzać! Nie ZA*EBALI tylko IZABELA!

 

Rozmawiają dwie przyjaciółki. Jedna mówi:

- Mam wspaniałego męża: nie pije, nie pali, nie zdradza mnie, nie lubi

piłki nożnej, a nawet mnie nie bije.

Na to druga:

- Dawno go sparaliżowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kupił synkowi na 12 urodziny łuk. Jako że dzieciak nie wiedział co i jak z tym łukiem, to go ojciec zabrał za stodołę, i pokazuje: tu masz cięciwę, tu strzałę, tak naciągasz i... - ciach! - strzała poleciała w stronę stodoły, przebijając ścianę i niknąć w dziurze, którą zrobiła. Synek poleciał do stodoły szukać strzały, i po paru chwilach wraca. Tato, mam dobrą i złą wiadomość Dawaj tą dobrą synu , Przestrzeliłeś strzałą sąsiadowi f.....ta... A ta zła? - pyta ojciec... i mamie policzki

 

 

 

Wściekły upał, duchota w zatłoczonym autobusie, a tu jakiś swołocz cichcem bąka puścił.

SMRÓD!

Ludzie zaczynają się burzyć:

- Co za chamstwo! Jak można w takim ścisku! Żadnego szacunku dla innych! KTO TO ZROBIŁ?!

Nikt się oczywiście nie przyznaje.

Jeden z pasażerów deklaruje, że znajdzie winowajcę. Wyciąga długi kawał sznurka i prosi, żeby wszyscy w autobusie chwycili go prawą ręką.

Sznurek rozwija się, wędruje po autobusie zygzakami, żeby dotrzeć do wszystkich, wszyscy łapią go prawą ręką.

- No jak, wszyscy trzymają sznurek prawą ręką?!

- Taaaak!

- Ten, kto puścił bąka, też?

- Tak...

 

 

 

 

Zajączek i niedźwiadek poginają przez las. Ida sobie, idą aż w pewnym momencie zajączek stwierdza ze musi udać się na stronę.

Oddalił się nieznacznie i mis słyszy:

- raz....dwa... trzy... cztery.... piec... sześc...siedem....

Wraca, a mis pyta:

- Te zając, ja rozumiem ze robienie siku to bardzo zajmujące zajęcie ale jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś przy tym liczył??? Poco ci to?

- Bo widzisz misiu to jest tak ja jestem perfekcjonista i wszystko musi mieć swoja kolejność. Dlatego wszystko numeruje, albo liczę. I tak:

na 1. odpinam futerko

na 2. wyciągam fiucika

na 3. odciągam skórkę

na 4. sikam

na 5. naciągam skórkę

na 6. chowam fiucika

na 7. zapinam futerko.

Misiowi pomysł się nawet spodobał i po pewnym czasie tez poszedł na stronę i zajączek usłyszał: raz... dwa... trzy... cztery...

piec .. trzy....piec...

trzy... .piec....

trzy....piec. ..

trzy....piec. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam kiedys pojsc na "msze" zielonoswiatkowcow... Zobaczysz to na zywo i sam sie przekonasz ze nie bardzo bedzie Ci do smiechu... Pozwoli CI sie tez to przekonac jak mozna mieć "zryty beret" na codzień bedac "bardziej swietym od papieza"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...