Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konstrukcja zamknieta wykonana z płyty pazdzierzowej z mebli. Objetość 130 litrów. Papierowy bass refleks.

Nie wiem do końca czy nie zatkać tego bass refleksu bo w utworach w ktorych bass jest grany na klawiszach "niema melodii na basie" jest tak jakby wszystkie dzwieki były na jednej wysokości ale poza tym wspaniałą dynamika i bardzo nisko schodzi tylko musze popracować na likwidacja buczenia.

Jestem bardzo zadowolony ze sowjego pierwszego projektu audio.I obył sie bez zadnych parametrow smalla.

Zrobiłem 2 dziury o średnicy 10 cm.

Puszczałem sobie próbki bass'u o czesotliwościach zmieniających się o 10 HZ i patrzyłem czyjeszcze dmucha. Kiedy rury były bardzo długie nie dmuchało nawet przy 20 HZ. N skracałem ak żeby zaczynało dmuchac przy 60 HZ a przy 80 mnie wiecej przestawało. Pozdraiwam wszystkich niedługo wrzucę fotki.

Ma ktoś może projekt filtera do ego suba

Tak wyglonda membrana

A teraz rzut oka na wydajny napęd. Głosnik ma trochę za niska dobroć dlatego planuję obcionrzyc membrane.

Potężny magnez marki Oz. Wykoknay z rzadkich metali takich jak stront występującyh pod ziemią (metal ziem rzadkich)

Nie jest to żadna gówniana estradówka ani gitarówka na papierowym zawieszeniu lecz głosnik klasy i-fi : świadczą o tym napisy.

http://www.audiostereo.pl/Subwoofer_do_manty_V5__48915.html

:):ok::):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z cyklu

 

wujek dobra rada:

 

" Dobrze mówisz, każdy wzmacniacz ma potencjometr którym możesz regulować moc wzmacniacza Smile

 

Np. posiadasz głośnik który ma 200watt i podłączasz go do wzmacniacza 500watt jednocześnie skręcając potencjometr we wzmacniaczu na 50% (dając na głośnik 250watt nie zaszkodzisz mu a wzmacniacz będzie go lepiej kontrolował- zawsze warto mieć zapas mocy). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi Kopciuszek nad miską soi i płacze. Pojawia się wróżka.

- Czemu płaczesz?

- Aaaaaaaa! A boo bo siostry idą na baaaal a jaaaaaa nieeeee!

- Nie placz! Mam tu dla ciebie prezent - mówi wróżka - wspaniałą suknię!

- Huuuuuuurrraa! Ale nie mam powozu...

Wróżka machnęła różdżką!

- Oto i powóz..

- Ale.. ale mam okres!

Wróżka znowu machnęła różdżką i wyczarowała tampon!

Kopciuszek uchachana pędzi na bal, a wróżka krzyczy za nią:

- Tylko wróć przed północą bo czar pryśnie!!!

Kopciuszek bawi się na balu, królewicz jest nią oczarowany i nagle spostrzega, że zegar zaraz wybije północ... ruszyła w kierunku ogromnych schodów... pędzi, pędzi... zegar bije po raz szósty, a Kopciuszek jest w połowie schodów... siedem... osiem... już zbliżała się do powozu, kiedy zegar po raz dwunasty wybił godzinę... i wtedy... Tampax zamienił się w dynię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...