Skocz do zawartości

Wzmacniacz Crunch GTX2000D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie odnośnie tego pieca warto go kupić bo nigdzie nie piszą o nim zbyt dużo?

Właściwie to mam zamiar kupić dwa takie do napędzenia dwóch głośników ground zero gzrw 30spl a mam dojście do nich w dobrej cenie.

Proszę o pomoc:) 

 

 

ps.

zależy mi na czasie do świąt chcę już złożyć sprzęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na amp-perfomerance.de testowali wersję Crunch GTX3000D i o dziwo wygląda na to ze ma te 1,5kW RMS na 1Ohm i 13,3V.. 

Czyli teoretycznie Crunch GTX2000D powinien mieć ten 1kW w 1Ohm przy 13,3V.. Tylko właśnie prąd..

 

link do testu Crunch GTX3000D

http://amp-performance.de/952-Crunch-GTX3000D.html

 

Jako ciekawostka to na allegro ten sam sprzedawca wystawia je po 1200zł i po 850zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na amp-perfomerance.de testowali wersję Crunch GTX3000D i o dziwo wygląda na to ze ma te 1,5kW RMS na 1Ohm i 13,3V.. 

Czyli teoretycznie Crunch GTX2000D powinien mieć ten 1kW w 1Ohm przy 13,3V.. Tylko właśnie prąd..

 

link do testu Crunch GTX3000D

http://amp-performance.de/952-Crunch-GTX3000D.html

 

Jako ciekawostka to na allegro ten sam sprzedawca wystawia je po 1200zł i po 850zł..

 

Wiem i od tego gościa będę brał tylko on jest trochę zakręcony i teraz powiedział mi 750zł jak wezmę dwa....

Ogólnie to on ma 3 konta na allegro i ogarnia to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A indiach chwala tuc-tuc'ki wiec tez musza byc dobre i na forach pl o tym malo :)

 

 

W niemczech i innych zachodnich krajach jeżdzą  bezawarynie vag-i po 300tyś w 3 lata, w polsce mamy same 10-letnie unikaty po 100tyś km i niestety się psują :( Potem opinia na forum że........                          ,odpowiedź już znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...