Skocz do zawartości

RF w z32


RF.TEAM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LENISTWO hahahahaha czlowieniu wez skoncz zaczynasz mnie w.....c  wiesz i czy ban bedzie czy nie to wisi mi to  tylko krytyka Ci w glowie ooo moze do  jakiegos polsatu  do top chefa tam umia to dobrze krytyke siac a nie pomagac  koncze temat a moda prosze o usuniecie tez tematu bo nie ma sesu sie tu drzec za czopami!!!!!!!!!!!!!! nq

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LENISTWO hahahahaha czlowieniu wez skoncz zaczynasz mnie wkurwiac  wiesz i czy ban bedzie czy nie to wisi mi to  tylko krytyka Ci w glowie ooo moze do do jakiegos polsatu sie udasz koncze temat a moda prosze o usuniecie tez tematu bo nie ma sesu sie tu drzec za czopami!!!!!!!!!!!!!! nq

Oburzyłeś sie tylko dlatego ze nikt nie pochwala twojej koncepcji...według mnie twoje zachowanie jest conajmniej  szczeniackie.

 

Aha pierwsze proponuje ci przestudiować SJP a dopiero pózniej brać sie za pisanie tematów na forum.

 

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko ma się sprowadzać do wyciągania wniosków a nie tylko odbijania piłeczki bo tak można prowadzić rozmowę całe lata i nie przyniesie to żadnego skutku.

RF, jeśli nie życzysz sobie komentarzy zaznacz to na początku tematu i po kłopocie Bo wszystko jest fajnei dopóki wszyscy się głaskają po głowach i klepią po ramieniu. Ale jak już się powie coś początkowo negatywnego (co ma przynieś pozytywny skutek) robi się burda...

Tym tokiem myślenia to trzeba słuchać wszystkiego co mówią w telewizji/sejmie i przytakiwać. Prawda jest taka że przede wszystkim należy używać swojego mózgu a nie słuchać jak pionek innych.  Co nie zmienia faktu że na wstępie RF.TEAM postawił sobie złe założenia, wynikało to z jego nie wiedzy na ten temat, wystarczyłaby drobna sugestia i pewnie by to jakoś przełknął. Ton wypowiedzi Sinoffa jest jaki jest, kto czytał trochę forum i jego wypowiedzi może to zrozumieć. On po prostu odebrał to jako atak i tyle w temacie.

 Opisz bardziej instalacje bo klocki są ciekawe tak samo jak auto, I nie spinać się bo nie ma o co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że, jeżeli kolega RF jest taki uparty, to lepiej niech zrobi jak myśli/chce. Po zmontowaniu sam osądzi jak to gra i czy mu pasuje. Narazie po takiej burzy na jego miejscu stracił bym zapał i chęci robienia czegokolwiek. Rozumiem Sinoffa i innych użytkowników którzy doradzają, ale myślę ze nic na siłę. Nie tędy droga. Moje zdanie rowniez jest takie ze powinny byc 2 komory ale niech RF sam zdecyduje. Na koniec robót dowiemy się kto ma rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawic hmm tylko jak ja mam je odseparowac niby to nie sa drzwi do audio nie ma za wiele miesca by rece tam wsadzic a co dopiero puszke na 13tki zrobic drzwi napewno beda natryskowo wygluszaone apropo aluzji wyzej ;)

 

Witam.

 

Lubie to jeździdło. i znam dość dobrze. z tym że staram sobie uzmysłowić po co robić "wygłuszanie natryskowe" w sumie pierwszy raz sie spotykam z tego rodzaju tematem. Może mało widziałem może za mało aut wykleiłem ale prosze Cię nie pisz bzdur.... bo co jak co ale te drzwi są bajecznie proste do wyklejenia

 

http://timm.dmhost.pl/daniel027_20130401_1209/DSC02066.JPG

 

3 małe otwory technologiczne plus jeden ogromny na 1/3 drzwi.... Raptem wystarczy wyjąć mechanizm od szyb i pełny dostęp :D Chciałbym zobaczyć jak robisz swoją lub tradycyjną metodą drzwi np w Oplu Movano i całym szeregu innych aut które mają znacznie mniejsze otwory technologiczne....

 

Przebrnąłem przez w sumie 3 strony dziecinnej psykówki i niczego sensownego nie wyniosłem. Uważam że jest to Twoje auto i co z nim robisz robisz tylko dla siebie. Choć wychodze z założenia że jeśli się znasz na silnikach podnoszeniu mocy, zawieszeniach i ogólno pojętej mechanice. A jak sam napisałeś na audio się nie znasz. Uważam że powinieneś oddać auto komuś kto się na tym zna. Masz jakieś tam nawet sensowne klocki. I myślę że gdybyś powiedział gdzie co chcesz mieć pomontowane i w jaki sposób właśnie tak byłoby to zrobione. A przede wszystkim z pełną dokumentacją zdjęciową z prac. Której jakby w dziale "wasze instalacje" się wymaga.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tokiem myślenia to trzeba słuchać wszystkiego co mówią w telewizji/sejmie i przytakiwać. Prawda jest taka że przede wszystkim należy używać swojego mózgu a nie słuchać jak pionek innych. Co nie zmienia faktu że na wstępie RF.TEAM postawił sobie złe założenia, wynikało to z jego nie wiedzy na ten temat, wystarczyłaby drobna sugestia i pewnie by to jakoś przełknął. Ton wypowiedzi Sinoffa jest jaki jest, kto czytał trochę forum i jego wypowiedzi może to zrozumieć. On po prostu odebrał to jako atak i tyle w temacie.

Opisz bardziej instalacje bo klocki są ciekawe tak samo jak auto, I nie spinać się bo nie ma o co.

 

Chyba nie zrozumiałeś sensu Wypowiedzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...